Fachowcy

Dla Małoletnich Od Lat 12, Polska

Cieknący kran i popsuta pralka to tylko wstęp do działań związanych z wizytą fachowca w domu. To, co stanie się, gdy specjalista przekroczy próg mieszkania, stanowi oddzielną historię.

 • Gatunek: Rozrywka

Fachowcy w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 03:45 Odcinek 9

  TTV

 • Wtorek 24.09.2019 03:25 Odcinek 10

  TTV

 • Wtorek 24.09.2019 04:05 Odcinek 11

  TTV

 • Czwartek 03.10.2019 05:30 Odcinek 1

  TTV

 • Czwartek 10.10.2019 05:30 Odcinek 3

  TTV

 • Piątek 11.10.2019 05:30 Odcinek 4

  TTV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Powstały na bazie prawdziwych zdarzeń serial odsłania to, co ukryte przed otoczeniem za roletami i firankami. Przyjmujący zlecenie fachowiec nigdy nie wie czego może się spodziewać. Perypetie bohaterów godzących zawodowe obowiązki z niecodziennymi sytuacjami, w jakich stawiają ich zleceniodawcy, obfitują w pikantne szczegóły pożycia małżeńskiego i pozamałżeńskiego. Pojawiają się zdrady, romanse, imprezy, ale i uzależnienia, kradzieże czy też wymierzanie sprawiedliwości.

Hydraulicy, malarze, stolarze. Każdy kiedyś potrzebował pomocy fachowca. Specjaliści od domowych napraw i remontów niejedno już widzieli i mają wiele do opowiedzenia. To właśnie oni zostali bohaterami nowego serialu docu-script w jesiennej, popołudniowej ramówce telewizji TTV. Cieknący kran czy popsuta pralka to tylko punkt wyjścia do wizyty fachowca w domu. To, co się dzieje, kiedy specjalista przekroczy drzwi mieszkania, stanowi oddzielną historię. Powstały na bazie prawdziwych zdarzeń, serial odsłania to, co ukryte przed otoczeniem za roletami i firankami. Jak się okaże, rzeczywistość w pracy potrafi mocno zaskoczyć. Przyjmujący zlecenie nigdy nie wie czego może się spodziewać. Perypetie bohaterów godzących zawodowe obowiązki z niecodziennymi sytuacjami, w jakich stawiają ich zleceniodawcy, będą obfitowały w pikantne szczegóły pożycia małżeńskiego i pozamałżeńskiego. To nie wszystko! Pojawią się zdrady, romanse, imprezy, ale i uzależnienia, kradzieże czy też wymierzanie sprawiedliwości. Po domowemu. Bo zdarza się, że i "Fachowcy" mają coś na sumieniu. W każdym z dwudziestu odcinków serialu poznamy nowe osoby i ich przygody. Wszystko widziane oczyma specjalisty, który przychodząc wykonać zlecenie, jest świadkiem codziennego życia bohaterów. Perypetie fachowców to doskonały materiał na poradnik, ale i serial telewizyjny, bo najlepsi "Fachowcy", to niedyskretni "Fachowcy".

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 3.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×