Festiwal "Alleluja, czyli Happy Day"

Festiwal "Alleluja, czyli Happy Day", Polska 2019

27 i 28 lipca w Kielcach odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej. Wystąpią artyści prezentujący różne gatunki muzyczne - od popu, przez rock, metal, po rap i hip-hop.

  • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Festiwal

Festiwal "Alleluja, czyli Happy Day" w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

27 i 28 lipca w Kielcach odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej. Wystąpią artyści prezentujący różne gatunki muzyczne - od popu, przez rock, metal, po rap i hip-hop. 27 lipca, podczas koncertu konkursowego, wykonawcy będą rywalizować o "Kryształową Barkę", która zostanie przyznana w dwóch kategoriach: najlepsze wykonanie piosenki w poetyce chrześcijańskiej i nowy, własny utwór o tematyce chrześcijańskiej. 28 lipca w amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się koncert galowy. Wystąpią m.in. Zakopower, Piotr Rubik i TGD.

IV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej Alleluja czyli Happy Day to festiwal, który narodził się w roku 2016, w czasie odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży. Niepowtarzalny, fantastyczny klimat duchowo - artystyczny, jaki został stworzony podczas festiwalu był najlepszym dowodem na sens i potrzebę jego kontynuacji. W koncercie galowym IV edycji festiwalu Alleluja czyli Happy Day wystąpią m. in. Zakopower, Piotr Rubik, Mafia + zespół To On, zespół TGD.

Komentarze

Skomentuj
  • Jan (gość)

    "27 i 28 lipca w Kielcach odbędzie się czwarta edycja Festiwalu" a dzisiaj mamy 9 sierpnia więc festiwal już się odbył.Kto to pisał ??

    09.08.2019 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×