Festiwal Kabaretu Koszalin 2004. Marian i Hela - powtórka z wesela

Polska 2004

Najlepsi polscy satyrycy po raz dziesiąty spotkali się na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Tym razem impreza upłynęła pod znakiem jubileuszu: "drewnianego wesela" gospodarzy - Mariana i Heli.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Program estradowy

Festiwal Kabaretu Koszalin 2004. Marian i Hela - powtórka z wesela w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Beata Harasimowicz Scenariusz
  • Leszek Malinowski Scenariusz
  • Leszek Malinowski Autor
  • Beata Harasimowicz Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Gwiazdy kabaretu i estrady, najlepsi polscy satyrycy, po raz dziesiąty spotkali się na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie. Tym razem impreza upłynęła pod znakiem jubileuszu: dziesiątej rocznicy ślubu, czyli "drewnianego wesela", gospodarzy festiwalu - Mariana i Heli, małżeństwa stworzonego przez kabaret Koń Polski. Artyści różnych pokoleń uświetnili ucztę weselną życzeniami i występami. Była to okazja do zaprezentowania krajom europejskim staropolskiej gościnności, bogatej tradycji i ciekawych obyczajów.

W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, najlepsi i najciekawsi polscy satyrycy, spotykają się na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie już po raz dziesiąty. Swój jubileusz - 10. rocznicę ślubu, czyli "drewniane wesele" urządzają na scenie koszalińskiego amfiteatru gospodarze festiwalu, czyli Marian i Hela - najsłynniejsze kabaretowe małżeństwo w Polsce, stworzone przez kabaret Koń Polski. Na uroczystość przyjeżdżają z różnych stron krewni i przyjaciele - artyści kabaretowi i estradowi różnych pokoleń. Uświetniają oni ucztę weselną swoimi życzeniami i występami. Równocześnie będzie okazja, żeby zaprezentować naszej nowej rodzinie krajów europejskich to, co Polska ma najlepszego: staropolską gościnność, bogatą tradycję i ciekawe obyczaje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×