Festiwal Kultury Kresowej 2019

Festiwal Kultury Kresowej 2019, Polska 2019

Koncert galowy Festiwalu Kultury Kresowej jest wydarzeniem wyjątkowym. Na scenie amfiteatru wystąpią polskie zespoły folklorystyczne, chóry i kapele oraz artyści m.in z Litwy, Białorusi i Ukrainy.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Festiwal

Festiwal Kultury Kresowej 2019 w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert galowy Festiwalu Kultury Kresowej jest wydarzeniem wyjątkowym. Wyróżniają go autentyczność uczestników, artystyczne i historyczne walory oraz patriotyczne przesłanie. Podczas koncertu wystąpią potomkowie Polaków zamieszkałych na Kresach, spadkobiercy kresowej tradycji. Na scenie amfiteatru wystąpią polskie zespoły folklorystyczne, chóry i kapele oraz artyści m.in z Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Koncert galowy Festiwalu Kultury Kresowej jest wyjątkowy pod wieloma względami. Wyróżniają go autentyczność uczestników festiwalu, artystyczne i historyczne walory, patriotyczne przesłanie. Zespoły biorące udział w koncercie tworzą spadkobiercy kresowego ducha, prawdziwi potomkowie tradycji Polaków zamieszkałych na byłych Kresach. Tradycyjnie na scenie amfiteatru wystąpią polskie zespoły folklorystyczne, chóry i kapele oraz indywidualni twórcy ruchu artystycznego m.in z Litwy, Białorusi, Ukrainy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×