Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2016

Przebój lata RMF FM i Telewizji Polsat, Polska 2016

W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się festiwal, podczas którego widzowie będą mogli posłuchać przebojów lata oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej.

 • Gatunek: Festiwal
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz
 • Prowadzący: Kabaret Skeczów Męczących, Paulina Sykut-Jeżyna

Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2016 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Kabaret Skeczów Męczących
 • Paulina Sykut-Jeżyna

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się festiwal, podczas którego widzowie będą mogli posłuchać najgorętszych przebojów lata oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej. W pierwszy dzień podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej artyści zaprezentują największe hity lata 2016 oraz specjalnie przygotowane na tę okazję premierowe skecze. Wystąpią gwiazdy, których obecność gwarantuje doskonałą zabawę.

Festiwal Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM już w ostatni weekend sierpnia! Takiego zakończenia lata w Polsacie jeszcze nie było - 27 i 28 sierpnia kielecki amfiteatr Kadzielnia będzie gościł plejadę gwiazd muzyki i kabaretu. Podczas "Festiwalu Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" widzowie na żywo i ci przed telewizorami będą mogli posłuchać najgorętszych przebojów lata, oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej. Zapowiada się weekend pełen fantastycznej zabawy na antenie Telewizji Polsat. W sobotę 27 sierpnia, w pierwszy dzień Festiwalu, na scenie amfiteatru Kadzielnia już po raz czwarty w historii zobaczymy Świętokrzyską Galę Kabaretową. Największe kabaretowe hity lata 2016 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze, gwiazdy, których obecność gwarantuje doskonałą zabawę oto, co czeka widzów pierwszego dnia Festiwalu, którym oficjalnie pożegnamy lato. Na scenie pojawią się jak zwykle niezawodni Paranienormalni z kultową "Mariolką". Najzabawniejsze skecze przygotują Kabaret Moralnego Niepokoju, Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Nowaki. Zabawne scenki z polskich plaż i zatłoczonych kurortów przedstawią Kabaret na Koniec Świata, Kabaret K2, Kabaret z Konopi, a Kabaret Skeczów Męczących opowie co przydarzyło się im w czasie wakacyjnych wojaży. Hitowe monologi kończących się wakacji zaserwują widzom również kabaretowi specjaliści od występów solo Marcin Daniec, Jerzy Kryszak i Andrzej Poniedzielski. O niecodzienną oprawę muzyczną wieczoru zadba zespół The Jobers, a całość poprowadzi jedyny w swoim rodzaju kwintet, czyli Kabaret Skeczów Męczących oraz Paulina Sykut Jeżyna.

Komentarze

Skomentuj
 • art (gość)

  kab skecz męczących , dno !

  27.08.2016 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×