Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2016

Przebój lata RMF FM i Telewizji Polsat, Polska 2016

W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się festiwal, podczas którego widzowie będą mogli posłuchać przebojów lata oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej.

  • Gatunek: Festiwal
  • Reżyseria: Beata Harasimowicz
  • Prowadzący: Kamil Baleja, Maciek Rock, Paranienormalni

Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2016 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Kamil Baleja
  • Maciek Rock
  • Paranienormalni

Twórcy

  • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W kieleckim amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się festiwal, podczas którego widzowie będą mogli posłuchać najgorętszych przebojów lata oraz pośmiać się ze skeczy i piosenek najlepszych artystów sceny kabaretowej. Drugiego dnia na scenie zaprezentują się polscy i zagraniczni wykonawcy największych hitów lata 2016. Gościem specjalnym będzie obchodząca jubileusz 20-lecia pracy artystycznej Anita Lipnicka.

Drugiego dnia Festiwalu sceną zawładną wykonawcy największych hitów lata 2016. Radio RMF FM od kilku lat na swojej antenie organizuje plebiscyt na muzyczny przebój wakacji. W tym roku wspólnie z Polsatem widzowie podczas koncertu będą mogli wziąć udział w zupełnie nowej formie tej zabawy. W koncercie - konkursie pojawią się polscy i zagraniczni wykonawcy największych wakacyjnych przebojów. Sięgnąć po tytuł Przeboju Lata 2016 nie będzie łatwo, bo wśród artystów pojawią się takie gwiazdy jak Sylwia Grzeszczak z piosenką "Tamta dziewczyna", która od 10 tygodni świetnie radzi sobie na POPliście RMF FM, aż ośmiokrotnie plasując się na pierwszym miejscu. W koncercie zobaczymy także mistrzów folkowej zabawy spod znaku Eneja z ich nową piosenką "Może będzie lepiej", oraz chór Sound' n' Grace z hitem "Sens", wciąż obecnym na radiowych listach przebojów. W niedzielnym koncercie usłyszymy także Natalię Schroeder i jej "Lustra", które mają na Youtube już ponad 7 milionów wyświetleń, oraz cieszącego się ogromną rzeszą fanek Antka Smykiewicza z nową wakacyjną piosenką "Jak sen". Na scenie kieleckiej Kadzielni, nie zabraknie także rockmanów, którzy niedawno na Polsat SuperHit Festiwal 2016 świętowali swoje 30-lecie, czyli IRY, która wykona swój ostatni hit "Powtarzaj to". Inny letni rockowy hit "Zaklęty krąg" wykonają Cugowscy, czyli Piotr i Wojciech z zespołu Bracia wraz z ojcem, charyzmatycznym wokalistą Budki Suflera Krzysztofem Cugowskim. Gwiazdą niedzielnego koncertu będzie również Margaret, której piosenka "Cool Me Down", świetnie radziła sobie na radiowych listach przebojów wiosną. Widzowie usłyszą także przebój "Swoje szczęście znam" wracającego na szczyt Feel'a. O tytuł Przeboju Lata 2016 powalczą również zespół BeMy z piosenką "Oxygen" oraz C-Bool, czyli polski DJ, twórca muzyki klubowej, Grzegorz Cebula z hitem "Never Go Away", który na Youtube może pochwalić się już niemal czternastoma milionami wyświetleń. W niedzielnym koncercie na scenie pojawią się także dwaj artyści zagraniczni: kataloński wokalista Alvaro Soler, znany chociażby z przeboju "Agosto", oraz Szwed Mans Zelmerlow, którego piosenka "Fire In The Rain" pojawiła się niedawno na radiowych listach przebojów. Gościem specjalnym ostatniego dnia festiwalu będzie obchodząca w tym roku jubileusz 20 lecia pracy artystycznej Anita Lipnicka. Wokalistka, która zadebiutowała w 1993 roku z Varius Manx, zaśpiewa swój największy przebój z czasów współpracy z zespołem "Piosenkę księżycową" oraz nowy utwór "Ptasiek". Niedzielny koncert poprowadzą dziennikarz RMF-u Kamil Baleja, Maciek Rock oraz... Paranienormalni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×