Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020

Szalone party Marka Sierockiego, Polska 2020

Już po raz trzeci w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej. Wystąpią m.in.: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, After Party, Piękni i Młodzi, Boys.

 • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Koncert

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Anna Brodnicka Scenografia
 • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Już po raz trzeci w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej. Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i z zagranicy, między innymi: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys. Zrealizowane z rozmachem widowisko sprawi, że będzie to gorący weekend pełen pozytywnych wibracji, hitów tanecznych i wspólnego śpiewania.

Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020Szalone party Marka Sierockiego. Festiwal Muzyki Tanecznej już po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem na wielkie szaloneparty zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie Kadzielni wspólnie zagrają topowi wykonawcy tego gatunku z Polski i zagranicy, m. in.: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys, a wyjątkowa oprawa graficzna i świetlna tegorocznej edycji festiwalu sprawią, że będzie to gorący weekend, pełen pozytywnych wibracji, hitów do tańca i wspólnego śpiewania.

Komentarze

Skomentuj
 • cyc (gość)

  tak ile miała w gębie

  18.09.2020 19:34
 • Cleo (gość)

  Faustyna zakazaną twarz Ty masz ja ich np lubię Zenona Martynika i Weekend

  23.08.2020 23:16
 • mm (gość)

  Występ na żywo?

  09.08.2020 21:41
 • faustyna (gość)

  Jakie mordy zakazane.

  08.08.2020 11:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×