Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020

Szalone party Marka Sierockiego, Polska 2020

Już po raz trzeci w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej. Wystąpią m.in.: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, After Party, Piękni i Młodzi, Boys.

  • Czas trwania: 53 minut, Gatunek: Koncert

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 07.08.2020 23:10 Odcinek 1

    TVP 2

Twórcy

  • Anna Brodnicka Scenografia
  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Już po raz trzeci w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej. Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i z zagranicy, między innymi: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys. Zrealizowane z rozmachem widowisko sprawi, że będzie to gorący weekend pełen pozytywnych wibracji, hitów tanecznych i wspólnego śpiewania.

Festiwal Muzyki Tanecznej już po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem na wielkieszalone party zaprasza DJ Marek Sierocki. Na scenie Kadzielni wspólnie zagrają topowi wykonawcy tego gatunku, m. in.: Fun Factory, Dr Alban, Zenon Martyniuk, Weekend, 2Unlimited, After Party, Piękni i Młodzi, Boys, a wyjątkowa oprawa graficzna i świetlna tegorocznej edycji festiwalu sprawią, że będzie to gorący weekend, pełen pozytywnychwibracji, hitów do tańca i wspólnego śpiewania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×