Festiwal Siedmiu Kultur - Sieradz 2016

Sieradz 2016, Polska 2016

Reportaż z Festiwalu 7 Kultur, w ramach którego odbyły się wielokulturowy koncert na sieradzkim rynku oraz debata "Od kiedy jest Polska", prowadzona przez Krzysztofa Koehlera.

  • Czas trwania: 14 minut, Gatunek: Reportaż

Festiwal Siedmiu Kultur - Sieradz 2016 w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż z Festiwalu 7 Kultur, w ramach którego na sieradzkim rynku odbył się wielokulturowy koncert artystów z różnych zakątków Europy. Muzycy z Bułgarii, Ukrainy, Grecji, Wielkiej Brytanii oraz z Polski konfrontują ludową tradycję ze współczesną sceną etno. Wystąpili m.in: Brathanki, Łada Marija Gorpienko, Desisława Christozowa, Oleg Dyyak, Hanka Rybka, Andrzej Róg, Skaldowie, Paweł Trebunia-Tutka i artyści Piwnicy św. Norberta. Częścią imprezy była również debata "Od kiedy jest Polska", prowadzona przez Krzysztofa Koehlera.

Opis Reportaż z Festiwalu 7 Kultur, w ramach którego na sieradzkim rynku odbył się wielokulturowy koncert artystów z różnych zakątków Europy: Bułgarii, Ukrainy, Grecji, Wielkiej Brytanii oraz z Polski, konfrontujących ludową tradycję ze współczesną sceną etno. Wystąpili m.in: Brathanki, Łada Marija Gorpienko, Desisława Christozowa, Oleg Dyyak, Hanka Rybka, Andrzej Róg, Skaldowie, Paweł Trebunia - Tutka i artyści Piwnicy św. Norberta. W ramach festiwalu odbyła się również debata "Od kiedy jest Polska" prowadzona przez Krzysztofa Koehlera.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×