Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019, Polska 2019

W mrągowskim amfiteatrze odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Weselnych Przebojów. Pierwszego dnia ze sceny popłyną dźwięki szlagierów, bez których nie może się odbyć żadne polskie wesele.

  • Gatunek: Koncert
  • Prowadzący: Ela Romanowska, Rafał Maserak, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz, Michał Koterski

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2019 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Ela Romanowska
  • Rafał Maserak
  • Katarzyna Zielińska
  • Krzysztof Ibisz
  • Michał Koterski

Opis programu

ZwińRozwiń

W mrągowskim amfiteatrze odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Weselnych Przebojów. Pierwszego dnia ze sceny popłyną dźwięki szlagierów, bez których nie może się odbyć żadne polskie wesele. Wystąpią między innymi: Piękni i Młodzi, MIG, After Party, Classic, Ryszard Rynkowski, Masters, Poparzeni Kawą Trzy, Bayer Full, Long & Juniors, Exited, Kordian i Top Girls. Koncert poprowadzą Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak oraz goście specjalni - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski.

Wesele i poprawiny z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! 16 i 17 sierpnia br. w mrągowskim Amfiteatrze odbędzie się już 3.edycja Festiwalu Weselnych Przebojów! Pierwszego dnia ze sceny w Mrągowie usłyszymy największe polskie przeboje, bez których nie może się odbyć żadne polskie wesele. Tego wieczoru wszyscy widzowie wpadną w taneczny rytm, bo wystąpią tacy artyści i zespoły, jak: Piękni i Młodzi, MIG, After Party, Classic, Ryszard Rynkowski, Masters, Poparzeni Kawą Trzy, Bayer Full, Long & Juniors, Exited, Kordian i Top Girls. Koncert ten poprowadzą: niezapomniana Para Młoda Ela Romanowska i Rafał Maserak, a także ich goście specjalni Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski. Zapowiada się najlepsze wesele tego lata. Na żywo w Telewizji Polsat!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×