Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023, Polska 2023

Relacja z Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, podczas którego amfiteatr nad jeziorem Czos wypełni się miłością i dobrą zabawą. W roli państwa młodych wystąpią Michał Koterski i Olga Łasak.

  • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Koncert
  • Reżyseria: Michał Bandurski

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2023 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Michał Bandurski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Amfiteatr nad jeziorem Czos wypełni się miłością, największymi weselnymi przebojami i dobrą zabawą. Gospodarzami największej imprezy ślubnej lata 2023 roku będą Ela Romanowska i Rafał Maserak. W roli pana młodego widzowie zobaczą Michała Koterskiego, a w roli panny młodej - Olgę Łasak.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. 11 sierpnia amfiteatr nad Jeziorem Czos wypełni się miłością, największymi weselnymi przebojami i świetną zabawą! Gospodarzami tej największej imprezy ślubnej tego lata będą Ela Romanowska i Rafał Maserak. W roli Pana Młodego zobaczymy Michała Koterskiego, a w roli Panny Młodej - Olga Łasak. Na scenie wystąpią: Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková, Playboys, Weź Nie Pytaj, Mariusz Kalaga, Mig, Szpilki, Francesco Napoli oraz Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×