Finał konkursu Miss Polonia

Finał konkursu Miss Polonia, Polska 2022

Transmisja finału konkursu Miss Polonia. Podczas gali we Włocławku jedna z pośród dwudziestu kandydatek zostanie 43. w historii laureatką konkursu i przejmie koronę z rąk Natalii Gryglewskiej.

 • Czas trwania: 77 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Konrad Smuga
 • Prowadzący: Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Karolina Bielawska, Mateusz Szymkowiak

Finał konkursu Miss Polonia w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 28.05.2022 23:30 Odcinek 1

  TVP Kobieta

 • Piątek 27.05.2022 20:40 Odcinek 1

  TVP Polonia

 • HIT Dnia

  Piątek 27.05.2022 20:40 Odcinek 1

  TVP 2

Multimedia

Prowadzący

 • Izabella Krzan
 • Aleksander Sikora
 • Karolina Bielawska
 • Mateusz Szymkowiak

Twórcy

 • Konrad Smuga Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Transmisja finału konkursu Miss Polonia, który odbędzie się we Włocławku. Dwadzieścia kandydatek z różnych regionów Polski walczy o zwycięstwo, a ich zmagania oceni jury złożone ze znanych osobowości i artystów. W trakcie gali uczestniczki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych Jenny Lou, sukniach ślubnych projektu Moniki Jankowskiej, strojach sportowych Gym Glamour. Gościem specjalnym konkursu będzie Miss Ukrainy Ołeksandra Jaremczuk.

Wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - MISS POLONIA. Gala odbędzie się w piątek, 27 maja w hali widowiskowo - sportowej we Wło-cławku. Transmisja na żywo o godzinie 20:40 na antenie TVP2! W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 43. w historii laureatką Miss Po-lonia i przejmie koronę z rąk Natalii Gryglewskiej! Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World. Czy będzie miała szansę powtórzyć sukces Miss Polonia z 2019 roku, Karoliny Bielawskiej, która wygrała wybory Miss Świata 2021? Tego dowiemy się niebawem! Wielką galę poprowadzą Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz Miss World 2021 i Miss Polonia 2019, Karolina Bielawska! W jury, które wybierze nową Miss Polonia zasiądą znane osobowości medialne oraz artyści, m.in.: Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Jakub Kucner, Milena Sadowska - Miss Polonia 2018 i Aleksandra Stajszczak - Miss Polonia 1993. Wsród gwiazd muzycznych zobaczymy Krystiana Ochmana, Filipa Lato i Ewelinę Lisowską. Gościem specjalnym finału Miss Polonia będzie również Miss Ukrainy, Oleksandra Yaremchuk. W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych Jenny Lou, sukniach ślubnych projektu Moniki Jankowskiej, sukniach wieczorowych z kolekcji Alette by Ewelina Dec, a także w pokazie strojów sportowych Gym Glamour, kolekcji casual LAV MAG, kostiu-mach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji marek PINA i LOVET. Gospodarzem tegorocznej edycji kon-kursu Miss Polonia jest Miasto Włocławek, Partnerem Generalnym marka Just Buy it!, a Partnerem Głównym Drogerie Natura. Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan i Karolina Bielawska to niektóre z laureatek konkursu.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×