Finał Miss Polski Nastolatek 2016

Finał Miss Polski Nastolatek 2016, Polska 2016

Retransmisja finału Miss Polski Nastolatek 2016. Na scenie wystąpią 24 dziewczyny ubiegające się o koronę będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe pokazy mody.

  • Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Kamil Baleja

Finał Miss Polski Nastolatek 2016 w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Środa 29.06.2016 20:00

    TV 4

Multimedia

Prowadzący

  • Kamil Baleja

Opis programu

ZwińRozwiń

Retransmisja finału Miss Polski Nastolatek 2016. Na scenie kozienickiego amfiteatru wystąpią 24 dziewczyny ubiegające się o koronę będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe pokazy mody. Nastoletnie finalistki zaprezentują się w modnych kolekcjach boho, casual i sportowej oraz w strojach kąpielowych i sukienkach wieczorowych. W gronie jurorów oceniających kandydatki znajdzie się m.in. laureatka ubiegłorocznego konkursu Maja Sieroń.

29 czerwca o godz. 20 na antenie Czwórki rozpocznie się retransmisja Finału Miss Polski Nastolatek. Na scenie kozienickiego amfiteatru zobaczymy 24 dziewczęta w wieku od 14 do 18 lat ubiegające się o koronę będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe wybiegi. Nastoletnie finalistki zaprezentują się w modnych kolekcjach boho, casual i sportowej oraz w strojach kąpielowych i sukienkach wieczorowych. W gronie jurorów oceniających kandydatki znajdzie się m.in. laureatka ubiegłorocznego konkursu Maja Sieroń. Obok Miss Polski Nastolatek 2016 wyłonione zostaną cztery Wice Miss oraz zdobywczynie tytułów Miss Jovi i Miss Polski Nastolatek Fanów. Podczas gali, której gospodarzem będzie Kamil Baleja, zaśpiewają Kasia Moś i Mateusz Ziółko.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×