Focus on Poland

Focus on Poland, Polska 2019

Program informacyjny w języku angielskim, przeznaczony dla Polaków mieszkających poza granicami kraju oraz dla cudzoziemców zainteresowanych Polską - jej historią oraz aktualnymi wydarzeniami.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Magazyn

Focus on Poland w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program informacyjny w języku angielskim, przeznaczony dla Polaków mieszkających poza granicami kraju oraz dla cudzoziemców zainteresowanych Polską - zarówno historią kraju, jak i aktualnymi wydarzeniami. Przedstawione zostaną wiadomości z dziedziny polityki, gospodarki, kultury, historii, nauki, nowych technologii i sportu. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące przemian społecznych w Polsce. "Focus on Poland" pomaga cudzoziemcom zrozumieć Polskę i Polaków oraz kształtuje pozytywny wizerunek Polski na świecie.

Nowoczesny program informacyjny w języku angielskim tworzony z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju oraz o cudzoziemcach, poszukujących ciekawych, rzetelnych informacji o Polsce zarówno o jej współczesności, jak i przeszłości. W programie informacje z dziedziny polityki, gospodarki, kultury, historii, nauki, nowych technologii, sportu. Program przybliża widzowi spoza Polski zagadnienia dotyczące specyfiki przemian społecznych w Polsce, jak też jej osiągnięć na arenie międzynarodowej. "Focus on Poland" pomaga cudzoziemcom zrozumieć Polskę i Polaków oraz kształtować pozytywny wizerunek naszego kraju na świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×