Gala French Touch

Gala French Touch, Polska 2020

Na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w hołdzie Michelowi Bergerowi i France Gall wystąpią polskie i francuskie gwiazdy, m.in. Pascal Obispo, Cleo i ZAZ. Galę prowadzą Anna Kalczyńska i Marcin Prokop.

  • Gatunek: Relacja

Gala French Touch w telewizji

ZwińRozwiń
  • Powtórka

    Piątek 23.10.2020 01:20

    TVN

  • Niedziela 18.10.2020 16:00

    TVN

Opis programu

ZwińRozwiń

Gala French Touch to celebracja polsko-francuskiej przyjaźń i artystyczna rozrywka. Co roku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej występują polskie i francuskie gwiazdy - zarówno młode talenty, jak i znani na całym świecie artyści. W tym roku w hołdzie Michelowi Bergerowi i France Gall wystąpią: Pascal Obispo, Cleo, ZAZ, Shanguy, Sound'n'Grace, Julie & Camille Berthollet, Chantal Thomass i Alicja Szemplińska. Gospodarzami wydarzenia będą Anna Kalczyńska i Marcin Prokop.

Gala French Touch to jedno z najciekawszych wydarzeń roku, które celebruje polsko-francuską przyjaźń, zapewniając jednocześnie niesamowitą, artystyczną rozrywkę. Co roku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej występują gwiazdy polskie i francuskie, zarówno młode talenty, jak i artyści znani na całym świecie. W tym roku na dużej scenie French Touch zobaczymy takich wykonawców jak: Pascal Obispo, Cleo, ZAZ, Shanguy, Sound'n'Grace, Julie & Camille Berthollet, Chantal Thomass, Alicja Szemplińska, Artyści w hołdzie Michelowi Bergerowi i France Gallowi. Gospodarzami spektaklu będą Anna Kalczyńska i Marcin Prokop.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×