Gala Nagród Mediów Publicznych 2021

Gala Nagród Mediów Publicznych 2021, Polska 2021

Nagrody Mediów Publicznych za 2020 rok zostaną przyznane w czterech kategoriach: słowo, muzyka, obraz i idea. Galę poprowadzą Agata Konarska i Marcin Kusy.

 • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Relacja
 • Prowadzący: Agata Konarska, Marcin Kusy

Gala Nagród Mediów Publicznych 2021 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Agata Konarska
 • Marcin Kusy

Opis programu

ZwińRozwiń

Retransmisja Gali Nagród Mediów Publicznych 20218 listopada wręczono Nagrody Mediów Publicznych, wyróżnienia Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, Polskiej Agencji Prasowej i Grupy Radiowej Audytorium 17, które objęła honorowym patronatem Rada Mediów Narodowych. Nagrody przyznano za 2020 rok w czterech kategoriach: Słowo, Muzyka, Obraz i Idea. Uroczystość poprowadzili Agata Konarska i Marcin Kusy, a oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Polskiego Radiawraz z zaproszonymi wokalistami.

Nagrody Mediów Publicznych to wyróżnienia pod honorowym patronatem Rady Mediów Narodowych, przyznawane wybitnym polskim twórcom, którzy przyczynili się do popularyzacji polskiej kultury i budowania wspólnoty narodowej. Nagrody zostaną przyznane za 2020 rok w czterech kategoriach: słowo, muzyka, obraz i idea. Do każdej nagrody została powołana kapituła, którą tworzą wybitne osobistości świata kultury oraz osoby związane z misją mediów publicznych. Kapituły wybiorą nominowanych i laureatów. Galę poprowadzą Agata Konarska i Marcin Kusy.

Komentarze

Skomentuj
 • Xd (gość)

  Śmiech na sali

  30.11.2021 19:34

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×