Gala nagród Totus 2016

Polska 2016

Gala wyłoni i przybliży sylwetki laureatów nagrody Totus, przyznawanej osobom i instytucjom, których działalność przyczynia się do podniesienia rangi godności człowieka.

  • Czas trwania: 57 minut, Gatunek: Relacja

Gala nagród Totus 2016 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Regina Wolnicka Scenografia
  • Tomasz Filipczak Muzyka
  • Szymon Chrostowski Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Nagrody Totus to katolickie odznaczenia przyznawane osobom i instytucjom, których działalność przyczynia się do podniesienia rangi godności człowieka. Nagrody przyznawane są w kategoriach: promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza, osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej, propagowanie nauczania Jana Pawła II oraz Totus medialny dla upamiętnienia bp. Jana Chrapka.

Nagrody Totus to ważne katolickie odznaczenia przyznawane osobom i instytucjom, których działalność przyczynia się do podniesienia wartości godności człowieka. Przyznawane są od 2000 roku. W programie sylwetki laureatów nagrodzonych w czterech podstawowych kategoriach: 1/ Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno - wychowawcza 2/ Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej 3/ Propagowanie nauczania Jana Pawła II 4/ Totus medialny dla upamiętnienia bp. Jana Chrapka oraz jego roli w ukazywaniu osoby i nauczania Jana Pawła II w mediach. To również zapowiedź wydarzenia "Dnia Papieskiego", stanowiącego integralną część koncertu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×