Gdzie na weekend?

0

Cykliczny program promujący turystykę na Dolnym Śląsku. Każdy odcinek jest poświęcony jednej gminie i jej walorom turystycznym.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Magazyn
  • Prowadzący: Katarzyna Dynowska

Gdzie na weekend? w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Katarzyna Dynowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Cykliczny program promujący turystykę na Dolnym Śląsku. Każdy odcinek jest poświęcony jednej gminie i jej walorom turystycznym. Przedstawiane są zarówno znane i popularne miejsca jak i te położone z dala od utartych szlaków. Goście programu to artyści, rzemieślnicy, sportowcy, ludzie kultury i społecznicy, których działalność zwiększa atrakcyjność odwiedzanej miejscowości.

Gdzie na weekend? to cykliczny program turystyczny promujący turystykę regionalną na Dolnym Śląsku, przewodnik po gminach i powiatach naszego regionu, które stawiają na turystykę. Każdy odcinek poświęcony będzie jednej gminie i jej walorom turystycznym. W programie przedstawione zostaną zarówno znane i popularne miejsca jak i te, położone z dala od utartych turystycznych szlaków. Gośćmi Gdzie na weekend? będą artyści, rzemieślnicy, sportowcy, ludzie kultury i społecznicy, których działalność zwiększa atrakcyjność turystyczną odwiedzanej przez nas miejscowości. Program ma zachęcić widzów do turystyki weekendowej i lepszego poznania regionu. Prowadząca program Kasia Dynowska dotrze na miejsce samochodem, a następnie skorzysta z dodatkowych środków komunikacji dostępnych na miejscu: z roweru, kajaka, motocykla, kolejki linowej, motolotni, balonu czy jazdy konnej. Spróbuje również aktywności turystycznych np. windsurfingu, paralotni, wspinaczki skałkowej, nordwalkingu czy też łowienia ryb, obserwowania zwierząt, wyplatania koszyków i rzeźbienia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×