Głodni mordercy

Perfect Predators, 0

Rekiny wykształciły instynkty i specyficzne zdolności, dzięki którym znajdują się na szczycie oceanicznego łańcucha pokarmowego. Widzowie poznają wiele ciekawych faktów o tych stworzeniach.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Zwierzęta

Głodni mordercy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Rekiny wykształciły wyrafinowane instynkty i specyficzne zdolności, dzięki którym znajdują się na szczycie oceanicznego łańcucha pokarmowego. Podążając ich śladem widzowie poznają wiele ciekawych faktów o strukturze mięśni i opływowych kształtach ich ciała, które umożliwiają szybkie poruszanie się w wodzie. Wysłuchają także opinii biologów i specjalistów z innych dziedzin nauki na temat zadziwiających cech rekinów oraz dowiedzą się, dlaczego tym stworzeniom udało się przetrwać wiele milionów lat w tak nieprzyjaznym środowisku.

Niecodzienna wyprawa do podwodnego królestwa rekinów. Te budzące grozę potężne drapieżniki wykształciły wyrafinowane instynkty i specyficzne zdolności, dzięki którym znajdują się na szczycie oceanicznego łańcucha pokarmowego. Podążając śladem rekinów przekonamy się, jak fascynujące i niezwykłe są to zwierzęta. Poznamy wiele ciekawych faktów o strukturze mięśni i opływowych kształtach ich ciała, które umożliwiają niesamowicie szybkie poruszanie się w wodzie. Wysłuchamy także opinii biologów oraz specjalistów z innych dziedzin nauki na temat zadziwiających cech rekinów. Dowiemy się, dlaczego tym stworzeniom udało się przetrwać w tak nieprzyjaznym i bezlitosnym środowisku przez wiele milionów lat.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Hmm...rekinki ależ one słodkie kocham je <3

    15.02.2010 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×