Gogglebox. Przed telewizorem. Wydanie specjalne

Gogglebox. Przed telewizorem. Wydanie specjalne, Polska 2021

Program uhonorowany wieloma nagrodami telewizyjnymi, w którym wytypowani widzowie nie kryją emocji, jakie niosą oglądane przez nich programy telewizyjne.

 • Gatunek: Reality show

Gogglebox. Przed telewizorem. Wydanie specjalne w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 03.06.2022 16:35

  TTV

 • Powtórka

  Poniedziałek 06.06.2022 10:55

  TTV

 • Powtórka

  Czwartek 09.06.2022 23:00

  TTV

Opis programu

ZwińRozwiń

Program uhonorowany wieloma nagrodami telewizyjnymi, w którym wytypowani widzowie nie kryją emocji, jakie niosą oglądane przez nich programy telewizyjne. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, lecz także spora porcja śmiechu i rozrywki.

Niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Po siedmiu latach i czternastu sezonach, poniedziałkowe wieczory kojarzą się już z tylko jednym - porcją śmiechu i rozrywki w doborowym towarzystwie ekipy "Gogglebox"! Gogglebox'owa rodzina stale się powiększa, na kanapach w programie zasiada już 15 ekip! Są to rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które w rozrywkowy sposób komentują produkcje telewizyjne, nie kryjąc przy tym emocji, jakie u nich wzbudzają. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden - ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×