Grażyna Torbicka: jubileusz SF TOR

Polska 2017

Z okazji 50. rocznicy powstania Studia Filmowego TOR Grażyna Torbicka rozmawia o kulisach powstawania najgłośniejszych produkcji, o współpracy z reżyserami i o Internecie jako wyzwaniu dla kina.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Magazyn filmowy

Grażyna Torbicka: jubileusz SF TOR w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2017 r. przypada 50 rocznica powstania Studia Filmowego TOR, z którym współpracowali Krzysztof Kieślowski, Agnieszka Holland, Janusz Majewski i Filip Bajon. Grażyna Torbicka rozmawia z wieloletnim dyrektorem TOR, Krzysztofem Zanussim, o kulisach powstawania najgłośniejszych produkcji, o współpracy z reżyserskimi indywidualnościami i o Internecie jako wyzwaniu dla kina.

W 2017 r. przypada 50 rocznica powstania Studia Filmowego TOR - zespołu, w którym swoje dzieła kręcili twórcy tej miary co Krzysztof Kieślowski, Agnieszka Holland, Janusz Majewski czy Filip Bajon. W Telewizji Kino Polska Grażyna Torbicka rozmawiała z wieloletnim dyrektorem TOR, Krzysztofem Zanussim, o kulisach powstawania najgłośniejszych filmów, współpracy z wielkimi reżyserskimi indywidualnościami i internetowym wyzwaniu dla kina. W kolejne wtorkowe wieczory można będzie też zobaczyć filmy z bogatej historii studia: "Kontrakt" Krzysztofa Zanussiego, "300 mil do nieba" Macieja Dejczera, "Dreszcze" Wojciech Marczewskiego i "Magnata" Filipa Bajona.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×