Grillowa Polana

Grillowa Polana, Polska 2019

Na polskim grillu królują kiełbasy i szaszłyki. Andrzej Polan prezentuje wariacje na temat ulubionych dań rodaków. Sprawia, że zwykły posiłek stanie się ucztą. W każdym odcinku odwiedza inny region.

 • Czas trwania: 24 minut, Gatunek: Magazyn kulinarny
 • Reżyseria: Jerzy Grabowski

Grillowa Polana w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 26.02.2020 09:00 Odcinek 9

  kuchnia+

 • Środa 04.03.2020 09:00 Odcinek 9

  kuchnia+

 • Środa 11.03.2020 09:00 Odcinek 10

  kuchnia+

Multimedia

Twórcy

 • Jerzy Grabowski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W ostatnich latach grillowanie stało się sposobem spędzania wolnego czasu w większości polskich rodzin. Rozpalamy grill na balkonach, nad rzeką, jeziorem i w ogrodzie. Kucharz z wyobraźnią przygotuje na nim każdą, nawet najbardziej wymyślną potrawę. Jednakże w Polsce w grillowym menu wciąż królują pospolite kiełbasy, karkówka i szaszłyki. Andrzej Polan prezentuje wariacje na temat ulubionych dań rodaków. Sprawia, że zwykły posiłek stanie się wykwintną ucztą. W każdym odcinku, w poszukiwaniu inspiracji, gospodarz odwiedza inny region kraju.

Teoretycznie grill, niezależnie od typu, ma nieograniczone możliwości. Kucharz z wyobraźnią przygotuje na nim każdą, nawet najbardziej wymyślną potrawę. W praktyce polskie grille okupywane są przez mało wyrafinowane kiełbasy, karkówki i szaszłyki. W programie szefa kuchni, Andrzeja Polana, zaprezentowane zostaną fantazyjne wariacje na temat ulubionych dań Polaków. Prowadzący za pomocą kilku sztuczek i szczypty wyobraźni będzie chciał sprawić, że zwykły posiłek stanie się wykwintną ucztą. W każdym odcinku Polana wybiera się w inny region Polski, gdzie odnajduje kolejne inspiracje, płynące z otoczenia, lokalnych tradycji, a przede wszystkim ludzi, których spotyka na swej drodze.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×