Gry małżeńskie

The Best, Polska 2019

Singielka spotyka się trzema mężczyznami: dwoma żonatymi i jednym singlem. Każdego z nich odwiedza w domu. Na podstawie obserwacji będzie musiała podjąć decyzję, który jest singlem, a kto udaje.

 • Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Czy spotkanie

Gry małżeńskie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Czy spotkanie Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Singielka spotyka się trzema mężczyznami: dwoma żonatymi i jednym singlem. Każdego z nich odwiedza w domu. Na podstawie tego, co zobaczy i rozmów, jakie przeprowadzi z każdym z nich, będzie musiała podjąć decyzję, który z nich jest singlem, a kto udaje. Może wygrać nagrodę z wybranym przez siebie singlem. Jeśli się pomyli i wskaże mężczyznę żonatego, wtedy to on i jego żona wygrają. Żony kłamiących mężczyzn zgodzą się na skok w bok ukochanego, pod warunkiem, że będą to obserwować z pokoju obok.

Singielka na potrzeby programu spotyka się trzema mężczyznami: dwoma żonatymi i jednym singlem. Każdego z nich odwiedza w domu. Na podstawie tego co tam zobaczy i rozmów jakie przeprowadzi z każdym z nich będzie musiała podjąć decyzję, który z nich faktycznie jest singlem, a kto tylko udaje. Swoje zdolności detektywistyczne oraz kobiecą intuicję wykorzystuje po to, żeby wygrać nagrodę z wybranym przez siebie singlem. Jeśli się pomyli i wskaże mężczyznę żonatego wtedy to on wraz ze swoja żoną wygrają nagrodę. Żony kłamiących mężczyzn po raz pierwszy w historii telewizji zgodzą się na skok w bok swojego ukochanego, ale pod jednym warunkiem: będą to wszystko obserwować z pokoju obok wspierając mężów dobrą radą. Twierdzą, że zgodzą się na wiele, ale każdy ma swoją granicę, której przekroczyć nie można. Co będą czuły kiedy facet ich życia będzie flirtował z dziewczyną? Czy obawiają się zdrady? Czy mogłyby ją wybaczyć? Czy w pełni ufają swojemu mężowi? Czy wierzą w jego szczerość i prawdomówność? A może oni, jak każdy przecież, wcale nie są tak krystaliczni i potrafią kłamać? Po raz pierwszy zobaczą ich w relacji z innymi kobietami. Czy czegoś dowiedzą się o swoim związku, o sobie?

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  A dlaczego tylko jest ze singielka a nie singiel i 3 kobiety które mogą skoczyć w bok????

  24.04.2019 13:59
 • Kobieta (gość)

  Moim zdaniem dziewczyna ,która wystąpiła w 6 odcinku,sezon 1( taka brunetka ) o imieniu Małgorzata,sprawiła,że odcinek był najlepszy ze wszystkich jakie obejrzałam.Wspaniale odegrała rolę kusicielki i obserwowała reakcję mężczyzn.Na tym chyba ten program polega.

  21.10.2017 20:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.5 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×