Gwiazdozbiór TVP Rozrywka

Jacek Kaczmarski, Polska 2019

Ewa Farna wydała ponad 10 płyt, w języku polskim i czeskim. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Piosenkarka wyjawi, jak radzi sobie z popularnością i co zamierza osiągnąć w przyszłości.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Rozrywka

Gwiazdozbiór TVP Rozrywka w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Agata Szymczak Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Ewa Farna wydała ponad 10 płyt, w języku polskim i czeskim. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Pochodząca z Zaolzia artystka zdradzi widzom, jak wyglądało jej dzieciństwo, opowie także o marzeniach z tamtego czasu. Wyjawi też, jak radzi sobie z popularnością i co zamierza osiągnąć w przyszłości.

Gościem programu będzie Sławomir Łosowski, założyciel, klawiszowiec i główny kompozytor zespołu Kombi! Zespół w latach 80. święcił największe tryumfy, za sprawą takich hitów, jak "Słodkiego miłego życia", "Kochać cię za późno", do których muzykę skomponował właśnie artysta. W swoim studio nagraniowym opowie o niezapomnianych momentach w Kombi, a także o skomplikowanej historii związanej z odejściem z zespołu byłego wokalisty Grzegorza Skawińskiego i części muzyków. Skutkiem tego było utworzenie przez nich w 2003 roku zespołu o niemal identycznej nazwie Kombii. Jak w tej sytuacji odnalazł się Sławomir Łosowski? Gość programu opowie też o swojej licznej rodzinie, powrocie do grania oraz zamiłowaniu do rysowania i tworzenia grafik.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×