Gwiazdy czterech kółek

Gwiazdy czterech kółek, Polska 2012

Prowadzący program opowiadają o samochodach znanych z filmów oraz przyglądają się produkcjom, których fabuła opiera się na motoryzacji.

 • Gatunek: Rozrywka

Gwiazdy czterech kółek w telewizji

ZwińRozwiń
 • Dzisiaj 11:45 Odcinek 6 (Sezon 2)

  TVN Turbo

 • Wtorek 07.04.2020 11:45 Odcinek 7 (Sezon 2)

  TVN Turbo

 • Czwartek 09.04.2020 23:55 Odcinek 1

  Metro

 • Wtorek 14.04.2020 11:45 Odcinek 8 (Sezon 2)

  TVN Turbo

 • Piątek 17.04.2020 01:05 Odcinek 2

  Metro

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Prowadzący program opowiadają o samochodach znanych z filmów oraz przyglądają się produkcjom, których fabuła opiera się na motoryzacji. Widzowie dowiedzą się m.in. jak powstał pierwszy samochód Batmana, ile aut zniszczono podczas kręcenia filmu "Szybcy i wściekli", jak długo trwało stworzenie najsłynniejszej sceny pościgu ulicami San Francisco w filmie "Bullitt".

Kino drogi, sensacja, kryminał, komedia, thriller - trudno wyobrazić sobie filmy bez samochodów. Czym uciekaliby bandyci? Czym goniliby ich policjanci? Co prowadziłby bohater "Drive"? Jak podróżowałyby "Thelma i Louise"? Program TVN Turbo poświęcony jest samochodom znanym z filmów i filmom, których fabuła opiera się na motoryzacji. Rafał Jemielita i Patryk Mikiciuk usiądą za kierownicą "Gwiazd czterech kółek" i przyjrzą się im pod względem filmowych sukcesów. Prześledzą, jak powstał pierwszy samochód Batmana, czemu chevrolet camaro z filmu "Transformers" jest żółty, ile samochodów zniszczono podczas kręcenia filmu "Szybcy i wściekli" oraz jak długo trwało stworzenie najsłynniejszej sceny pościgu ulicami San Francisco w filmie "Bullitt". Przypomnimy policyjnego Dodge'a Monaco, którym szalał Elwood z niezapomnianych "Blues Brothers", powspominamy pościgi z kinowej serii "Transporter" i sprawdzimy, ile dla Jamesa Bonda znaczył jego Lotus Esprit.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×