Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019

Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019, Polska 2019

Relacja ze zorganizowanego w Uniejowie koncertu "Earth Festival - Gwiazdy dla Ziemi". Wydarzenie muzyczne ma na celu rozpropagowanie idei ochrony środowiska.

  • Gatunek: Koncert
  • Prowadzący: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz, Michał Paszczyk, Robert Motyka

Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Maciej Dowbor
  • Krzysztof Ibisz
  • Michał Paszczyk
  • Robert Motyka

Opis programu

ZwińRozwiń

W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi, ale jej świadomość w polskim społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w Uniejowie już po raz drugi zostanie zorganizowany koncert pod hasłem "Earth Festival - Gwiazdy dla Ziemi". W wydarzeniu muzycznym wezmą udział: Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Kayah, Andrzej Piaseczny, LemON, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Stachursky, Future Folk, Liber, InoRos oraz Tomek Barański ze swoją grupą taneczną.

Niszcząca przyrodę działalność człowieka to problem globalny. Polska należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Ale jej świadomość w naszym społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. Aby ją rozpropagować, w Uniejowie już po raz drugi zostanie zorganizowana impreza pod hasłem Earth Festival - Gwiazdy dla ziemi. W tym niezwykłym wydarzeniu muzycznym wezmą udział: Beata Kozidrak i Bajm, Maryla Rodowicz, Kayah, Andrzej Piaseczny, LemON, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Stachursky, Future Folk, Liber, InoRos oraz Tomek Barański ze swoją grupą taneczną. Koncert poprowadzą: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz oraz Michał Paszczyk i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×