Gwiazdy od kuchni

Gwiazdy od kuchni, Polska 2018

Wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do rozmów i zwierzeń. Katarzyna Bosacka i jej goście przygotowują ulubione dania, przy okazji zdradzając ciekawostki z życia prywatnego.

  • Gatunek: Magazyn kulinarny
  • Prowadzący: Katarzyna Bosacka

Gwiazdy od kuchni w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 31.03.2019 05:35 Odcinek 5

    TVN Style

  • Niedziela 07.04.2019 05:40 Odcinek 6

    TVN Style

Multimedia

Prowadzący

  • Katarzyna Bosacka

Opis programu

ZwińRozwiń

Katarzyna Bosacka zaprosi do programu gwiazdy i pokaże, jak wygląda ich życie od kuchni. Wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do rozmów i zwierzeń. Prowadząca i jej goście przygotowują ulubione dania, przy okazji zdradzając wiele ciekawostek z życia prywatnego. W programie nie zabraknie licznych anegdot i praktycznych porad. Będzie pysznie, wesoło i pikantnie.

Chyba nikt lepiej od niego nie potrafi snuć opowieści o gotowaniu, a jego niezwykłe podróże kulinarne znane są wielu z nas. Kucharz, dziennikarz, podróżnik, a przede wszystkim smakosz, któremu miłość do gotowania przesłoniła wszystko. W szkole wołali na niego "Bobek", dziś znany jest po prostu jako Robert Makłowicz. Dla Kasi Bosackiej szykuje się nie lada wyzwanie. Do kuchni przybywa niezwykły gość, toteż potrawy nie mogą być inne. Na pierwszy ogień: danie niespodzianka. Czym tym razem zaskoczy gościa prowadząca? Byczymi jądrami! Tego nawet sam Robert Makłowicz się nie spodziewa. Będzie musiał pochwalić się swoimi kulinarnymi umiejętnościami i przygotować je według autorskiego przepisu. W menu znajdzie się także coś, co z pewnością u wielu osób przywoła koszmarne wspomnienia z dzieciństwa. Kasia i Robert wspólnie ugotują mamałygę. Jednak tę zrobią według przepisu Roberta: z bryndzą i wędzoną słoniną. Na koniec dowiemy się jaką słodkość można kupić w każdej krakowskiej cukierni. Robert i Kasia wykonają, jakże popularny w stolicy Małopolski, Pischinger. Jakie będą rezultaty ich wspólnego gotowania?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×