Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza

Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza, Polska 2019

Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia Włodzimierza Szaranowicza i zabawne historie z jego udziałem. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

  • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz

Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Maciej Kurzajewski
  • Przemysław Babiarz

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia Włodzimierza Szaranowicza i zabawne historie z jego udziałem. Przypomniane zostaną komentarze, które zapisały się w pamięci zbiorowej Polaków. W programie pojawią się artyści, sportowcy i popularni komentatorzy sportowi. Będą to m.in. Dariusz Szpakowski, Marek Rudziński, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Piotr Małachowski i Radosław Majdan. Nie zabraknie życzeń i występów artystycznych. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

Benefis Włodzimierza Szaranowicza. Prowadzący: Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz. Zespół na scenie, dwudziestu gości oraz najpopularniejsi dziennikarze sportowi złożą hołd ikonie polskiego komentarza sportowego, Włodzimierzowi Szaranowiczowi, najważniejszej postaci mikrofonu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×