Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza

Halo, Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza, Polska 2019

Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia Włodzimierza Szaranowicza i zabawne historie z jego udziałem. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

  • Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz

Multimedia

Prowadzący

  • Maciej Kurzajewski
  • Przemysław Babiarz

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia Włodzimierza Szaranowicza i zabawne historie z jego udziałem. Przypomniane zostaną komentarze, które zapisały się w pamięci zbiorowej Polaków. W programie pojawią się artyści, sportowcy i popularni komentatorzy sportowi. Będą to m.in. Dariusz Szpakowski, Marek Rudziński, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Piotr Małachowski i Radosław Majdan. Nie zabraknie życzeń i występów artystycznych. Program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Przemysław Babiarz.

Benefis Włodzimierza Szaranowicza. Prowadzący: Maciej Kurzajewski, Przemysław Babiarz Zespół na scenie, dwudziestu gości oraz najpopularniejsi dziennikarze sportowi złożą hołd ikonie polskiego komentarza sportowego, Włodzimierzowi Szaranowiczowi, najważniejszej postaci mikrofonu! Podczas Benefisu zaprezentowane zostaną ciekawostki z życia dziennikarza, zabawne historie z jego udziałem, legendarne komentarze – wszystko to z perspektywy głównego bohatera, członków jego rodziny, kolegów po fachu, sportowców i działaczy sportowych. Nie zabraknie oczywiście życzeń oraz występów artystycznych! Udział w wydarzeniu wzięli m.in. Dariusz Szpakowski, Marek Rudziński, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Sebastian Chmara, Sofia Ennaoui, Tomasz Majewski, Monika Pyrek, Norbert Rokita, Piotr Małachowski i Radosław Majdan. Włodzimierz Szaranowicz od ponad 40 lat związany jest z Telewizją Polską. W latach 2009-2017 sprawował funkcję dyrektora redakcji sportowej Telewizji Polskiej i kanału TVP Sport. Jako sprawozdawca sportowy przekazywał relacje z wielu dyscyplin, jednak kibice zapamiętają go przede wszystkim z komentowania skoków narciarskich i zawodów lekkoatletycznych. W swojej bogatej karierze dziennikarskiej, aż dziewiętnaście razy był akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie (od igrzysk w Moskwie w 1980 do igrzysk w Pjongczangu w 2018), co plasuje go na pozycji zdecydowanego lidera wśród wszystkich polskich dziennikarzy sportowych i w ścisłej czołówce światowej listy. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, był koszykarzem (podczas studiów reprezentował barwy AZS Warszawa), nauczycielem, trenerem. Szaranowicz jest laureatem m.in. trzech Telekamer oraz Złotej Telekamery, jak również Wiktora i Super Wiktora, otrzymał też Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×