Handlarze. Na zlecenie

Handlarze. Na zlecenie, Polska 2015

Bohaterowie każdego odcinka otrzymają nietypowe zadanie od przedsiębiorców, architektów, czy scenografów wymagających pięknych przedmiotów w dobrej cenie. Zwycięzca zgarnie trzy tysiące złotych.

  • Gatunek: Reality show

Handlarze. Na zlecenie w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 04.02.2022 03:30 Odcinek 1

    TTV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W świecie handlu starociami, każdy sam sobie jest szefem. Dlatego kolejne zlecenie może dla naszych Handlarzy okazać się dosyć łatwe...może, ale wcale nie musi.Zleceniodawcą będzie prezes, przez duże "P", właściciel salonów z wyposażeniem łazienek. Zadanie, to wystrój gabinetu.. oczywiście prezesa. Tym razem nasi bohaterowie mają szanse na zarobienie dobrych pieniędzy. Duże pieniądze, to też spore inwestycje, kto wygra eliminacje, a kto wtopi naprawdę dużą kasę? , napisy

Nic tak nie działa na Handlarzy jak zdrowa dawka konkurencji i rywalizacji! W trzecim sezonie do Jana i Ajuny, Pawła i Damiana dołączą nowi bohaterowie. Rękawicę rzucą im przyjaciółki Renata i Patrycja, które z pasją zajmują się renowacjami oraz Wacław i Piotr, ojciec i syn prowadzący kreatywną pracownię redesignu. W każdym odcinku prowadzący będzie miał dla Handlarzy konkretne, często nietypowe zadanie od zleceniodawców - przedsiębiorców, architektów czy scenografów. To właśnie oni będą wymagać pięknych przedmiotów w dobrej cenie. HANDLARZE. NA ZLECENIE będą szukali m.in. elementów wystroju do nowo powstającej restauracji w stylu PRL, oryginalnych prezentów ślubnych, czy rekwizytów scenograficznych na plan filmowy. W wielkim finale każdego odcinka przed zleceniodawcą staną trzy rywalizujące duety. Zwycięzca będzie tylko jeden, ale za to wygrana będzie podwójna! W programie HANDLARZE. NA ZLECENIE będzie można wygrać nagrodę w wysokości trzech tysięcy złotych. Tym razem gra toczyć się będzie o spełnienie wymagań, surowej wedding plannerki- Katarzyny Gajek. Zlecenie to wykonanie prezentu ślubnego w klimacie filmów Tima Burtona, takich jak "Alicja w krainie czarów" lub "Gnijąca panna młoda". Czy Jan odnajdzie się w kompletnie obcej tematyce? Będzie ciekawie, bo Jastrząb mroczne klimaty filmów będzie chciał połączyć... z Łowickim folklorem. W tej rywalizacji zobaczymy również Piotra Sosnowskiego z Ojcem Wacławem, czy brak doświadczenia pozwoli im wygrać ze starymi wyjadaczami poprzednich serii?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×