Henryk Mikołaj Górecki - "Pod Twoją obronę" op. 56

Polska 2007

Fragmenty kompozytorskiego koncertu Henryka Mikołaja Góreckiego, zarejestrowanego 5 maja 2007 r. w Bazylice Jasnogórskiej w Częstochowie.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Koncert

Henryk Mikołaj Górecki - "Pod Twoją obronę" op. 56 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 16.04.2010 16:25

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Fragmenty kompozytorskiego koncertu Henryka Mikołaja Góreckiego, zarejestrowanego 5 maja 2007 r. w Bazylice Jasnogórskiej w Częstochowie w ramach 17. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej Gaude Mater. Impreza to jedno z największych w Polsce międzynarodowych spotkań muzycznych i spotkanie wielkich religii świata. Wystąpią Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego i Chór Polskiego Radia w Krakowie pod dyrekcją Włodzimierza Siedlika.

Fragmenty koncertu kompozytorskiego Henryka Mikołaja Góreckiego zarejestrowanego 5 maja 2007 r. w Bazylice Jasnogórskiej w Częstochowie w ramach 17. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej Gaude Mater. Impreza ta to jedno z największych w Polsce międzynarodowych spotkań muzycznych i jedyne w swoim rodzaju spotkanie kulturowe wielkich religii świata. Tegoroczny festiwal odbywał się w dniach 1-6 maja 2007 już po raz siedemnasty. Wykonawcy: Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego, Chór Polskiego Radia w Krakowie pod dyrekcją Włodzimierza Siedlika.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×