Historia nie kończy się nigdy!

Polska 2007

Reportaż pokazuje niemiecki punkt widzenia problemu stosunków z Polską. Dobór bohaterów jest taki, aby można było zaobserwować przekazywanie roszczeń młodym generacjom Niemców.

  • Czas trwania: 28 minut, Gatunek: Reportaż

Historia nie kończy się nigdy! w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Andrzej Dziedzic Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż pokazuje niemiecki punkt widzenia problemu stosunków z Polską. Dobór bohaterów jest taki, aby można było zaobserwować przekazywanie roszczeń młodym generacjom Niemców, wspieranie tych tendencji przez rząd niemiecki, a co najważniejsze dla tej kwestii - zakłamywanie historii. Program nie jest komentowany. Widzowie sami mogą wnioskować, która strona odpowiedzialna jest za zły stan stosunków między Polską a Niemcami.

Zrealizowany w Niemczech reportaż rozpoczyna się od zakończenia konferencji prasowej Powiernictwa Pruskiego w Bundestagu. Po konferencji padają ostre słowa z ust trzech przedstawicieli Powiernictwa Pruskiego. "Mamy przygotowaną odpowiednią kasę wojenną, nie chcemy odszkodowań od Polski, lecz zwrotu majątków niemieckich". Reportaż pokazuje niemiecki punkt widzenia problemu stosunków z Polską. Dobór bohaterów jest taki, aby można było zaobserwować przekazywanie roszczeń młodym generacjom Niemców, wspieranie tych tendencji przez rząd niemiecki, a co najważniejsze dla tej kwestii, przekłamywanie historii. Reportaż nie jest komentowany. Telewidzowie sami mogą wnioskować, która strona jest odpowiedzialna za zły stan stosunków międzynarodowych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×