Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju

Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju, Polska 2011

Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczach zaprezentuje znane z historii postacie w nieznanych sytuacjach i znajdzie odpowiedzi na trudne historyczne pytania.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Robert Górski Scenariusz
  • Robert Górski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczach zaprezentuje znane z historii postacie w nieznanych sytuacjach i znajdzie odpowiedzi na trudne historyczne pytania. Widzowie poznają Prasłowian oraz początki państwa polskiego. Dowiedzą się, dlaczego słynna bitwa z Krzyżakami odbyła się pod Grunwaldem, dlaczego Chopin nie grał rock and rolla i jak Kościuszko dogadał się z chłopami. Ponadto w programie geneza nazw pierwiastków odkrytych przez noblistkę Marię Skłodowską-Curie.

Historia Polski przedstawiona w ujęciu kabaretowym. Tego niezwykłego zadania podjął się Kabaret Moralnego Niepokoju. W kilkunastu skeczach widzowie oglądają znane z historii postaci w nieznanych sytuacjach, które rzucają nowe światło na wiele problemów. W programie spotkanie z Prasłowianami oraz garść informacji o początkach państwa polskiego. Widzowie dowiadują się, dlaczego słynna bitwa z Krzyżakami odbyła się właśnie pod Grunwaldem, a także poznają prawdziwą genezę nazw pierwiastków odkrytych przez noblistkę Marię Skłodowską - Curie, ponadto usłyszą dlaczego Chopin nie grał rock and rolla i jak Kościuszko dogadał się z chłopami. Słuchając rozmowy taty i Mariusza widzowie poznają również odpowiedzi na trudne historyczne pytania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×