Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh - koncert w 72. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego

Polska 2016

Koncert w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Na scenie pojawią się Smolik, Natalia Grosiak, Miuosh i towarzyszący im zespół oraz aktorzy Magdalena Berus i Dawid Ogrodnik.

 • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Koncert

Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh - koncert w 72. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 01.09.2017 04:45

  TVP 2

 • Poniedziałek 01.08.2016 23:30

  TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Muzeum Powstania Warszawskiego podjęło współpracę z jednym z najlepszych polskich producentów i artystów - Andrzejem Smolikiem. Efektem jest koncert pt. "Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh", w którym biorą udział Natalia Grosiak i raper Miuosh. Zaproszeni artyści zmierzyli się z materiałem wspomnieniowym dotyczącym życia powstańców. Koncert odbędzie się w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Na scenie pojawią się Smolik, Natalia Grosiak, Miuosh i towarzyszący im zespół oraz aktorzy Magdalena Berus i Dawid Ogrodnik.

Muzeum Powstania Warszawskiego podjęło współpracę z Andrzejem Smolikiem, jednym z najlepszych polskich producentów i artystów. Efektem jest specjalny koncert pt. Historie. Smolik/Grosiak/Miuosh, w którym wezmą udział Natalia Grosiak i raper Miuosh. Zaproszeni do tego projektu artyści zmierzyli się z niezwykłym materiałem wspomnieniowym dotyczącym życia powstańców oraz zmagania się z powojenną rzeczywistością. Koncert odbędzie się w Parku Wolności na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego. Oprócz Smolika, Natalii Grosiak, Miuosha oraz towarzyszącego im zespołu, na scenie pojawią się również aktorzy: Magdalena Berus i Dawid Ogrodnik. Autorem muzyki do wspomnień powstańców jest Andrzej Smolik, teksty napisali Natalia Grosiak i Miłosz Miuosh Borycki. Koncert, 44 min, Polska, 2016 Reżyseria: Andrzej Smolik Wykonawcy: Andrzej Smolik, Natalia Grosiak, Miłosz Miuosh Borycki, Michał Fox Król, Kuba Staruszkiewicz, Dariusz Plichta, Piotr Wróbel, Jan Stokłosa, Mateusz Konopelski Aktorzy: Magdalena Berus, Dawid Ogrodnik

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×