Hity wszech czasów

Hity wszech czasów, Polska 2022

Marek Sierocki prezentuje największe przeboje światowej i polskiej muzyki lat 60., 70. i 80. XX w. Piosenki są tak dobrane, by tworzyły spójną całość. W programie pojawią się fragmenty koncertów i festiwali.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Program muzyczny
 • Prowadzący: Marek Sierocki

Hity wszech czasów w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Marek Sierocki

Opis programu

"Hity wszech czasów" to muzyczny program montażowy. Marek Sierocki prezentuje największe przeboje światowej i polskiej muzyki lat 60., 70. i 80. XX w. Piosenki są tak dobrane, by tworzyły spójną całość. Nie zabraknie najpopularniejszych piosenek ze światowych list przebojów i utworów, które rozbrzmiewały na parkietach. Pojawią się piosenki zagranicznych wykonawców, które były bardzo popularne w Polsce. Zaprezentowane zostaną również polskie hity, wykonywane przez artystów na koncertach i festiwalach transmitowanych w Telewizji Polskiej.

Komentarze

Skomentuj
 • Filifionka (gość)

  Przeboje?! Utwory znane chyba tylko samem prowadzącemu! Pan Serocki koncentruje się na jakiś dziwacznych, prymitywnych, kiczowatych i tandetnych piosenkach (włoskie disco??? serio?). Sięga po tych samych "twórców" męcząc nimi odbiorców. Wychodzi chyba z założenia, że im częściej puści te same utwory tym większa szansa, na to że ktoś, gdzieś ,kiedyś "to coś" polubi - i będzie ich w końcu dwóch. NIE, to ani nie są przeboje, ani tym bardziej wszechczasów. To obraza gustów muzycznych widzów. Błagam o zmianę repertuaru, albo prowadzącego.

  22.08.2022 12:17
 • TOja (gość)

  Gary Glitter tak nie bardzo pozytywny się okazało.

  06.08.2022 21:06
 • Witold (gość)

  Uważam ten program telewizyjny Hity wszechczasów za najlepszy pomysł na zróżnicowaną zabawę szkoda że zapomniano o zespołach Bay City Rollers,MUD,Showaddywaddy,Gary Glitter tylko jestem zachwycony propozycjami Marka Sierodzkiego pozdrawiam proszę o nadawanie programów 22-23godz .

  05.08.2022 23:59
 • Justynka (gość)

  Za tydzień znowu to samo pokażą trzeci raz?

  08.05.2022 18:15
 • TOja (gość)

  Coś się komuś pomyliło. Godzina nadawania fajna, ale odc.38 taki sam jak 37. I jeszcze napis "PREMIERA"

  07.05.2022 22:21
 • xyz (gość)

  33 to niby był premierowy odcinek a mam wrażenie jakbym połowę tych rzeczy już widział w tym programie.

  27.03.2022 12:17
 • TOja (gość)

  Będzie dzisiaj odcinek 33. o godz. 23:15. Mam nadzieję, że będzie, bo czekam.

  26.03.2022 21:43
 • TOja (gość)

  Jednak będą nowe odcinki. 26.02.2022 odcinek 33. Brawo Kurski, brawo Sierocki.

  20.02.2022 19:24
 • Zmiana w programie TVP🇵🇱 lub tylko późna emisja programu zazwyczaj oznacza chórek specjalnie szkolonych partyjniaków z PO🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudnionych kłamców🤑internetowych (gość)

  Hasło wyznaczone przez "pijarowców" Tuskowej🇩🇪🏴‍☠️ PO🇩🇪🏴‍☠️ chórkom specjalnie szkolonych partyjniaków i zatrudnionych kłamców🤑internetowych: "TVP🇵🇱 zmieniło program/późno puściło film, bo Kurski🇵🇱/PiS🇵🇱 źle rządzi".

  O CO CHODZI W TEJ METODZIE wydał jeden mało bystry członek chórku z PO🇩🇪🏴‍☠️ podpisujący się "Won z pisem (gość)" w swoim komentarzu z "16.01.2022 23:05" w:

  * https://www.telemagazyn.pl/serial/lekarka-z-rajskiej-wyspy-decyzja-2938541/odc2/

  " KOBIETKI mam nadzieję, że W PRZYSZYĆ WYBORACH ZAGŁOSUJECIE WŁAŚCIWIE, w TVN nikt nie robi ludzi w c****!! ***** *** "

  Komentowany serial był przeznaczony dla widowni damskiej. Cytat jest z oryginalną - chamską i na koniec wulgarną - pisownią członka chórku z PO🇩🇪🏴‍☠️ zwracającego się w ten sposób do kobiet.

  Jego koledzy z chórku szybko "zadbali", żeby ta ICH WPADKA przeszła do części tzw. starszych komentarzy, a gazetka (de facto czyjego nadal właściciela?) "zadbała" tam, żeby starszych komentarzy nie dało się odczytać. Sprytne?...

  19.02.2022 20:49
 • Czyżby???... (gość)

  "Zawiedziona" z 23.01.2022 16:42, "TOja" z 20.11.2021 22:51, itp???...

  19.02.2022 20:46
 • Materiały źródłowe (gość)

  W tej, jak w setce innych gazetek z pewnym zagranicznym właścicielem, "komentują" specjalnie szkoleni na "komentatorów" internetowych partyjniaki Tuska🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudniani przez PO🇩🇪🏴‍☠️ kłamcy🤑internetowi. Jakie metody kłamania stosują, jak wygląda rekrutacja, gdzie i za ile:

  * naszeblogi.pl/41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci

  * naszeblogi.pl/comment/113567#comment-113567 (kłamanie bezpośrednio z Niemiec było wtedy po 5 🇩🇪ojro)

  * wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/130641,tajna-instrukcja-PO-przejac-internet.html

  * wpolityce.pl/polityka/460803-trolling-w-sieci-chleb-powszedni-Platformy-od-ponad-dekady

  * wpolityce.pl/polityka/460757-farma-trolli-z-inowroclawia-to-prawdziwe-standardy-po

  * niepoprawni.pl/blog/kowalsky/czysciciele-internetu-manipulacje-w-sieci

  Agencja ratingowa: "Wyniki gospodarcze rządu PiS🇵🇱 są 4 razy lepsze niż rządu PO🇩🇪🏴‍☠️. Nasz wcześniejszy rating był błędny, opierał się na kłamstwach niektórych polityków PO🇩🇪🏴‍☠️". To samo jest w raportach GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, i nawet liberalno-lewicowej Komisji Europejskiej.

  Ekipy z PO🇩🇪-2050🇩🇪🇷🇺-SLD🇷🇺/Lewica🇷🇺-PSL🏳️‍🌈-itp🏴‍☠️., czyli "piniędzy [dla Was] nie ma i nie będzie", muszą sobie z Wami radzić inaczej niż swoimi "programami" i "wynikami" gospodarczymi, których nie mieli. Za Wasze pieniądze stworzyli jeszcze więcej tzw. farm kłamców🤑internetowych, a PO🇩🇪🏴‍☠️ dla oszczędności zrobiło swoim członkom szkolenie z "komentowania" w internecie.

  19.02.2022 20:42
 • O czym nigdy nie napiszą w swoich komentarzach partyjniaki z PO🇩🇪🏴‍☠️ (gość)

  O "osiągnięciach" gospodarczych rządów Tuska🇩🇪🏴‍☠️ nie wspomną specjalnie szkolone na "komentatorów" internetowych partyjniaki z PO🇩🇪🏴‍☠️ i zatrudniani przez nich opluwacze🤑internetowi, bo to jest dla nich bardzo drażliwy temat. Agencja ratingowa podnosząc o 0.4% rating dla Polski stwierdziła: "rządy PiS🇵🇱 są 4 RAZY LEPSZE niż rządy PO🇩🇪🏴‍☠️, nasz wcześniejszy rating był błędny na skutek kłamstw niektórych polityków PO🇩🇪🏴‍☠️". Później ta sama agencja podniosła rating o cały 1% - czyżby teraz określili wyniki gospodarcze PiS🇵🇱 na 14 razy lepsze niż PO🇩🇪🏴‍☠️? Na to wygląda...

  Na pewno opluwacze🤑internetowi z PO🇩🇪🏴‍☠️ nie opowiedzą, jak Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zniszczył cenę polskiej🇵🇱energii w interesie Niemców i Rosjan jednocześnie. Czyżby za stołek w Brukseli z pensją 40 000 - 50 000 🇩🇪ojro miesięcznie, na który pobiegł tak szybko, że był na miejscu zanim kartki z biurka w kancelarii polskiego premiera zdążyły dolecieć do podłogi? Czyżby nie mógł się go już doczekać?

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować gazociąg do Norwegii. Zamiast tego UTAJNIŁ raport NIK z 2013r., który twierdził: "umowa Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z rosyjskim Gazpromem była skrajnie niekorzystna dla Polski". Polska płaciła Rosjanom za gaz najdrożej w Europie. Sąd szwedzki zasądził dla Polski 1.5 miliarda dolarów odszkodowania (!!!) od Gazpromu🇷🇺 za umowę Tuska🇩🇪🏴‍☠️, którą określił jako "sprzeczną z wszelkimi zasadami wolnego handlu".

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ zablokować zapisami w traktatach unijnych interes niemiecko-rosyjski NordStream🇷🇺🏴‍☠️🇩🇪. Zamiast tego umorzył (!!!) Rosjanom opłatę za przesył gazu przez Polskę - grubo ponad 2 miliardy złotych rocznie. * (Nie tak dawno premier Morawiecki🇵🇱 skutecznie zablokował w taki sposób kolejny interesik niemiecko-rosyjski. Czy to Merkel🇩🇪 wykopała Tuska🇩🇪🏴‍☠️ z jego wygodnego stołka w Brukseli z powrotem do Polski? Czy to z powodu tej blokady w wykonaniu polskiego🇵🇱premiera Morawieckiego🇵🇱?) *

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" gazoport. Zamiast tego pozwolił go zablokować rosyjskim gazociągiem - statki z największym tonażem nie wpłyną do gazoportu.

  A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ wybudować a nie "budować" elektrownię atomową. A mógł Tusk🇩🇪🏴‍☠️ po prostu NIE PODPISAĆ unijnego PODATKU na polski🇵🇱prąd (aktualnie 60% CENY PRĄDU to podatek zatwierdzony przez Tuska🇩🇪🏴‍☠️), bo miał takie unijne PRAWO i to BEZ ŻADNYCH konsekwencji dla Polski, ale po prostu WOLAŁ z tego prawa NIE SKORZYSTAĆ.

  Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to dywersant i sabotażysta państwa polskiego🇵🇱? Czy to nie niemieccy️ dziennikarze obawiali się, że Tusk🇩🇪🏴‍☠️ będzie postrzegany w Polsce jako "niemiecka🇩🇪️ agentura🏴‍☠️"? Czy to nie jego nazywali "lokaj Merkel"? Czy to nie Rosjanie nazywali go "nasz🏴‍☠️🇷🇺 człowiek w Warszawie"? Czy Tusk🇩🇪🏴‍☠️ to marionetkowy🇩🇪polityk? Czy to nie on rzucił "żarcik" na zebraniu wierchuszki PO🇩🇪🏴‍☠️: "nie ma co ukrywać, platforma powstała po to, żeby ludziom z platformy żyło się lepiej"???...

  19.02.2022 20:37
 • Hasło dyżurne w komentarzach partyjniaków z PO🇩🇪🏴‍☠️: "p.Kurski" (gość)

  W czasie rządów Tuska🇩🇪🏴‍☠️ TVPlatformiarska przynosiła straty, tak samo "magicznie" jak wszystkie spółki skarbu państwa pod ich rządami. Straty te były w przypadku TVPlatformiarskiej wyjątkowo duże - była praktycznie stopniowo likwidowana organizacyjnie i finansowo. Czyżby miała być docelowo całkowicie zlikwidowana jako niebezpieczna dla PO🇩🇪🏴‍☠️ w przypadku utraty władzy???

  * https://businessinsider.com.pl/media/straty-i-zyski-tvp/gty7emd

  Gdy PiS🇵🇱 wygrało wybory, TVP🇵🇱 - tak samo jak wszystkie pozostałe spółki państwowe - "cudownie" przestało przynosić straty, o czym na wstępie niestety dla siebie musiały wspomnieć nawet platformiarskie🇩🇪🏴‍☠️ "nasze/zaprzyjaźnione media".

  * https://www.forbes.pl/biznes/wyniki-finansowe-tvp-2017-i-prognoza-2018-place-w-tvp/32dnx29

  * https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tvp-jacek-kurski-juliusz-braun-przychody,238,0,2404078.html

  P.Kurski🇵🇱 obejmując stanowisko zapowiedział TVP🇵🇱Sport nadawane za darmo. I TVP🇵🇱 w czasie rządów Zjednoczonej🇵🇱Prawicy nadaje TVP🇵🇱Sport HD w naziemnej telewizji za darmo - jednak można???...

  W czasie rządów PO🇩🇪🏴‍☠️ cena reklam w TVPlatformiarskiej była o połowę mniejsza niż cena reklam w prywatnych telewizjach. Czyżby celowe działanie PO🇩🇪🏴‍☠️? Bo p.Kurski🇵🇱 zrównał cenę reklam w TVP🇵🇱 z ceną reklam w prywatnych telewizjach - jednak można???...

  19.02.2022 20:31
 • K.Augustynowicz (gość)

  Super koncerty.wszystkie trzy. Dziekuje.

  12.02.2022 21:21
 • Zawiedziona (gość)

  Ja też chcę żeby hity wszechczasów były zaraz po 2 odcinku voice zamiast bezsensownych powtórek, bo jak nie to przestanę oglądać wiadomości i wszystko co leci w publicznej telewizji i nie będzie już w piku. Chciałam zaznaczyć, że przeważnie tylko oglądam tv publiczną, ma być Sierocki!

  23.01.2022 16:42
 • TOja (gość)

  i co? I koniec? Same powtórki? Mam nadzieję, że będą nowe odcinki. To jeden z lepszych programów wśród wszystkich telewizji.

  04.12.2021 18:57
 • TOja (gość)

  Przecież to jest ohydne. Znowu voice po voice. Panie Kurski weź się Pan za to. Przecież to kpiny z telewidzów.

  20.11.2021 22:51
 • linda (gość)

  I znowu Voice zamiast Hitów.

  23.10.2021 22:26
 • TOja (gość)

  Masz rację. Dwa razy puszczają ten sam odcinek Voice of Poland. Też mi się to nie podoba. Tym bardziej, że mam dość Barona.

  17.10.2021 19:34
 • xyz (gość)

  Dlaczego od początku września telemagazyn wprowadza w błąd w kwestii godziny emisji programu? Ma być o 22:15 a zawsze zaczyna się po północy.

  16.10.2021 22:20
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×