Hotel Amazonka

0

Stephan odkrywa, że skończył się jego fundusz początkowy, a robotnicy nie dostali wypłaty. Musi zadać trudne pytanie narzeczonej. Juan wyjaśnia ekipie zasady prowadzenia handlu wymiennego w dżungli.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Turystyka

Hotel Amazonka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Rusty Johnsoa i Stephan Jablonski porzucają Nowy Jork, by spełnić marzenie o budowie luksusowego hotelu w samym sercu dżungli amazońskiej. Realizacja marzenia nie przyjdzie im łatwo - poszukiwacze przygód spóźniają się z terminami prac na budowie, muszą więc pracować ze zdwojoną siłą, by nadrobić zaległości. Co gorsza, gdy nie układa im się współpraca z mieszkańcami amazońskiej wioski, atmosfera robi się napięta. Kolejne problemy pojawiają się, gdy Stephan w dobrej wierze kupuje na budowę drewno, które okazuje się nieprzydatne.

Stephan odkrywa, że skończył się jego fundusz początkowy, a robotnicy nie dostali jeszcze wypłaty. W obliczu wstrzymanych prac na budowie Stephan musi zadać trudne pytanie swojej narzeczonej, a tymczasem Juan wyjaśnia ekipie zasady prowadzenia handlu wymiennego w dżungli.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×