Hotel Amazonka

Poszukiwanie paliwa, USA

Konstrukcja hotelu stanęła w związku ze strajkiem w branży paliwowej. Rusty kieruje ekipą, która ma za zadanie zbudować trzypiętrowy dom na drzewie za pomocą metod tradycyjnie stosowanych w dżungli.

  • Gatunek: Turystyka

Hotel Amazonka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Rusty Johnsoa i Stephan Jablonski porzucają Nowy Jork, by spełnić marzenie o budowie luksusowego hotelu w samym sercu dżungli amazońskiej. Realizacja marzenia nie przyjdzie im łatwo - poszukiwacze przygód spóźniają się z terminami prac na budowie, muszą więc pracować ze zdwojoną siłą, by nadrobić zaległości. Co gorsza, gdy nie układa im się współpraca z mieszkańcami amazońskiej wioski, atmosfera robi się napięta. Kolejne problemy pojawiają się, gdy Stephan w dobrej wierze kupuje na budowę drewno, które okazuje się nieprzydatne.

W programie Hotel Amazonka , dwóch przyjaciół Rusty i Stephan opuszczają Nowy Jork aby zrealizować swoje marzenie i wybudować światowej klasy ośrodek w Peruwiańskiej Amazonii. Przyjaciele odkrywają jednak, że jest to nie lada wyzwanie. Aby spełnić swoje marzenie i osiągnąć cel muszą zmierzyć się z trudnymi warunkami pogodowymi dżungli, niebezpiecznymi stworzeniami z tamtejszej okolicy i brakiem podstawowych środków do życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×