Idą święta - koncert przebojów świątecznych

Polska 2012

Koncert świątecznych przebojów w wykonaniu polskich artystów, odbywający się na Długim Targu w Gdańsku. W trakcie zabawy widzowie w głosowaniu SMS-owym wybiorą najlepszy utwór świąteczny.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Koncert

Idą święta - koncert przebojów świątecznych w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 26.12.2012 17:25

  TVP HD

 • Sobota 22.12.2012 18:20

  TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert świątecznych przebojów w wykonaniu polskich artystów, odbywający się na Długim Targu w Gdańsku. W trakcie zabawy widzowie w głosowaniu SMS-owym wybiorą najlepszy utwór świąteczny. Na scenie wystąpią m.in.: Pectus, Piotr Cugowski, Małgorzata Ostrowska, Halina Mlynkova, Kasia Wilk, De Mono, Damian Ukeje, Blue Cafe, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Ryszard Rynkowski i Andrzej Lampert.

Koncert świątecznych przebojów polskich i światowych (z polskimi tekstami) - w wykonaniu czołowych polskich artystów, odbywający się na Długim Targu w Gdańsku. W trakcie koncertu widzowie Jedynki w głosowaniu SMS - owym wybiorą najlepszy przebój świąteczny. W koncercie wystąpią m.in. Pectus, Piotr Cugowski, Małgorzata Ostrowska, Halina Mlynkova, Kasia Wilk, De Mono, Damian Ukeje, Blue Cafe, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska, Ryszard Rynkowski, Andrzej Lampert.

Komentarze

Skomentuj
 • PM (gość)

  kiedy będzie powtórka?

  22.12.2012 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×