Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet

Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet, Polska 2014

Koncert plenerowy organizowany na Długim Targu w Gdańsku. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze świąteczne przeboje polskie i zagraniczne. Na scenie wystąpią m.in. Rafał Brzozowski, Honey i Bracia.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Rozrywka

Idą święta z Telewizyjną Jedynką i Radiem Zet w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 25.12.2014 09:00

  TVP HD

 • Czwartek 25.12.2014 02:20

  TVP HD

 • Środa 24.12.2014 18:10

  TVP HD

 • Niedziela 21.12.2014 18:50

  TVP Polonia

 • Niedziela 21.12.2014 10:55

  TVP 1

 • Sobota 20.12.2014 18:35

  TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert plenerowy organizowany co roku w ostatnią sobotę przed Bożym Narodzeniem przez Radio Zet i Program 1 TVP. W wydarzeniu biorą udział gwiazdy polskiej estrady. W tym roku na scenie przy Długim Targu w Gdańsku wystąpią: Beata Kozidrak, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Honorata Skarbek, Halina Młynkowa, Bracia, Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal, Barbara Kurdej-Szatan w duecie z mężem oraz chór Sound And Grace. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze świąteczne przeboje polskie i zagraniczne.

Plenerowy koncert organizowany co roku w ostatnią sobotę przed świętami Bożego Narodzenia przez Radio Zet i Program 1 TVP. W koncercie biorą udział gwiazdy polskiej estrady. W tym roku na scenie przy Długim Targu w Gdańsku wystąpią: Beata Kozidrak, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Honorata Skarbek Honey, Halina Mlynkova, Bracia, Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk, Dominika Gawęda i Paweł Rurak - Sokal, Barbara Kurdej - Szatan w duecie z mężem Rafałem Szatanem oraz Chór Sound And Grace. Kierownikiem muzycznym tegorocznego projektu i autorem aranżacji jest młody kompozytor, aranżer, pianista i dyrygent Grzegorz Urban. W repertuarze koncertu znajdą się najpiękniejsze świąteczne przeboje polskie oraz zagraniczne znane z wykonań Johna Lennona, Cliffa Richarda, Chrisa Rea, Franka Sinatry, Celine Dion, Czerwonych Gitar, Band Aid, Deana Martina, Michaela Buble i in. Usłyszymy m.in. "Happy Xmas. War Is Over", "Driving Home For Christmas", "Have Yourself A Merry Little Christmas", "Let It Snow", "Do They Know It's Christmas", "Dzień jeden w roku", "Holy Night" i "Joy to the World" (G. F. Haendel). Niektóre światowe hity zostaną wykonane z pięknymi, polskimi tekstami.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×