Indeks z przyszłością

Polska 2012

Osobowości medialne promują najlepsze praktyki w zarządzaniu nauką i dydaktyką na polskich uczelniach. Prezentowane są uczelnie mające sukcesy w tej dziedzinie.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Rozrywka

Indeks z przyszłością w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 01.07.2012 11:00

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Osobowości medialne promują najlepsze praktyki w zarządzaniu nauką i dydaktyką na polskich uczelniach. Prezentowane są uczelnie mające sukcesy w tej dziedzinie. Materiałem wyjściowym dla reportażu są najciekawsze momenty z produkcji krótkich odcinków z magazynu "Kawa czy herbata?", rozszerzone o sekwencje, których nie pokazano na antenie. Program przybliży widzowi najciekawsze aspekty kształcenia na polskich uczelniach wyższych.

Medialne osobowości prezentują i promują najlepsze praktyki w zarządzaniu nauką i dydaktyką na polskich uczelniach. Prezentowane są uczelnie posiadające sukcesy w tej dziedzinie. Materiałem wyjściowym do reportażu są najciekawsze momenty z produkcji krótkich odcinków z programu "Kawa czy herbata", rozszerzone o sekwencje, których nie pokazano na antenie. Swobodna i lekka narracja w przyjazny i zrozumiały sposób przybliży widzowi najciekawsze aspekty kształcenia na polskich uczelniach wyższych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×