Jak narkotyk

Polska 2012

Program poświęcony odpowiedzialnej pracy kontrolerów ruchu lotniczego z warszawskiego Lotniska im. F. Chopina.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Reportaż

Jak narkotyk w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie poznają pracę kontrolerów ruchu lotniczego z warszawskiego Lotniska im. F. Chopina. Dowiedzą się, jakie warunki należy spełnić, aby zostać zatrudnionym na tak odpowiedzialnym i niezwykle stresującym stanowisku. Celem reportażu jest pokazanie różnych aspektów pracy kontrolerów, ogromnej odpowiedzialności i stresu, który im towarzyszy każdego dnia, ale także środowiska ich pracy i najnowocześniejszych systemów kontroli lotów.

Reportaż o pracy i szkoleniu kontrolerów ruchu lotniczego Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, pracujących na warszawskim Lotnisku im. F. Chopina. Kim są, jakie muszą posiadać cechy psychofizyczne i umiejętności? Jak pracują i dlaczego wybrali taki zawód? Celem materiału jest pokazanie różnych aspektów ich pracy, ogromnej odpowiedzialności i stresu, jaki im towarzyszy każdego dnia, ale także środowiska ich pracy i najnowocześniejszych systemów kontroli lotów.

Komentarze

Skomentuj
 • zzzzzzzzz (gość)

  no no ciekawe i bardzo adekwatne zdjęcia...pogratulować profesjonalizmu autorom www.telemagazyn.pl ... COPY and PASTE ;-) SZACUN - BRAK.

  06.02.2012 15:48
 • thomson (gość)

  świetny reportaż, polecam wszystkim jeśli interesują się lotnictwem ale nie tylko tym osobą. Naprawdę warto poświecić trochę czasu i zasiąść przed telewizorem

  31.01.2012 12:02
 • M..M (gość)

  Fotogaleria, to chyba z innej produkcji ;-)

  28.01.2012 11:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×