Jasna Strona Mocy. Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej

Abba Ojcze - pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II, Polska 2021

14 sierpnia na Jasnej Górze wystąpią m.in.: Halina Mlynkova, Pectus, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Mietek Szcześniak, Halina Frąckowiak, Rafał Brzozowski, Piotr Cugowski i Katarzyna Cerekwicka.

 • Czas trwania: 117 minut, Gatunek: Festiwal

Jasna Strona Mocy. Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Anna Brodnicka Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

14 sierpnia na scenie zaprezentują się znani i lubiani polscy wykonawcy. Wśród nich m.in.: Halina Mlynkova, zespół Pectus, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Mietek Szcześniak, Halina Frąckowiak, Rafał Brzozowski, Piotr Cugowski, Katarzyna Cerekwicka. Artyści wykonają szczególnie bliskie utwory Janowi Pawłowi II oraz obecnym tego dnia w Częstochowie pielgrzymom i widzom zgromadzonym przed telewizorami.

Ideą festiwalu jest przybliżenie widzom różnorodności kultury chrześcijańskiej, promowanie jedności i szacunku wobec różnych kultur. Festiwal odbędzie się przy klasztorze na Jasnej Górze. 14 sierpnia wystąpią znani i lubiani polscy wykonawcy, między innymi Halina Mlynkova, zespół Pectus, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Mietek Szcześniak, Halina Frąckowiak, Rafał Brzozowski, Piotr Cugowski i Katarzyna Cerekwicka. Artyści wykonają utwory szczególnie ważne dla Jana Pawła II, pielgrzymów oraz widzów zgromadzonych przed telewizorami.

Komentarze

Skomentuj
 • Betty (gość)

  Do rodzicepolscy

  Skoro to dla prostych ludzi....

  To co takiego by ciebie zadowoliło skoro jesteś tak skomplikowany

  15.08.2021 20:01
 • Rodzicepolscy (gość)

  Kicz dla prostych ludzi.

  14.08.2021 22:35
 • Lidka (gość)

  Piękny, wzruszający koncert łączący pokolenia. Tłumy młodych, bardzo młodych i starszych pod Jasną Górą. Dobrze, że jest Was tyle! Jestem z Wami duchem ! "Tu bije serce narodu" jak mówił Święty Papież Polak Jan Paweł II ! Matko Najświętsza, miej nas wszystkich w opiece, teraz i zawsze. Błogosław nam w dniu Twojego Święta. Dziękuję wykonawcom i organizatorom. Brawo TVP 👍

  14.08.2021 21:26
 • gość (gość)

  Jasna strona mocy ponieważ dzieje się to na Jasnej Górze i to nie ma związku z tym że niewierzący to czarna strona. Poprostu od nazwy sanktuarium

  14.08.2021 15:28
 • Raf (gość)

  Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej? Serio? Od kiedy Pectus, Brzozowski, Cerekwicka, czy o zgrozo Górniak zaliczają się do tego nurtu? Proszę zmienić tytuł / nazwę bo to nie ma nic wspólnego z muzyką chrześcijańską. Nic! To festiwal celebrytów tylko i wyłącznie!

  14.08.2021 14:04
 • Dark Vader (gość)

  Teraz zamykamy TVN. A co przy następnej władzy- może zamkniemy dla równowagi telewizje nadające program sekt religijnych?

  14.08.2021 11:21
 • LEILA (gość)

  Że niby niewierzący to Ciemna Strona Mocy?

  14.08.2021 11:20
 • Ja (gość)

  Artyści biorą udział bo im zapłacą-proste

  13.08.2021 17:17
 • Pozdrawiam POLAKÓW (gość)

  Najlepsi artyści wezmą udział w tym festiwalu, a taka NĘDZNA NIEMIECKA KANALIA PO-krzykuje, żeby katoliccy POLACY zdejmowali krzyże. Raz już bezcześcił krzyże z chrabją de buraq bronkiem p/ Pałacem Prezydenckim w Warszawie

  13.08.2021 16:58
 • cupsoul (gość)

  jennfer caprati (nba) - arsenal london - leonardo di caprio (qeens park rangers). kapsulki wojen rdzeniowych i przelacznik read/write (ruch jednostronny w grafie albo spannig tree) u1 - z arsenalem na high burry gra sie w 10 na 11 (sacrifice elton john)

  13.08.2021 11:30
 • Brak (gość)

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć skąd ta nazwą "Jasna Strona Mocy" ? Mi się to bardzo źle kojarzy :/ wystarczy wpisać w Google i proszę..

  08.08.2021 14:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×