Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem

Jasnogórskie Kolędowanie z Polsatem odc.1 - montażówka, Polska 2019

W programie zabrzmią tradycyjne kolędy oraz pastorałki i kolędy góralskie, które zostaną wykonane w niezwykłej scenerii bazyliki na Jasnej Górze w Częstochowie.

  • Gatunek: Koncert
  • Reżyseria: Bolesław Pawica
  • Prowadzący: Krzysztof Ibisz

Prowadzący

  • Krzysztof Ibisz

Twórcy

  • Bolesław Pawica Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Klasztor ojców paulinów w Częstochowie to szczególne miejsce dla kultu maryjnego i od setek lat najważniejsze centrum pielgrzymkowe w Polsce. Bazylika jest idealną scenerią dla uroczystego koncertu świątecznego, który zostanie wyemitowany w wieczór wigilijny. W programie zabrzmią tradycyjne kolędy oraz pastorałki i kolędy góralskie.

Najpiękniejsze kolędy popłyną tym razem z bazyliki na Jasnej Górze - z zespołu klasztornego Zakonu Paulinów w Częstochowie. Sanktuarium Matki Boże Częstochowskiej Królowej Polski to szczególne miejsce dla kultu maryjnego i od setek lat najważniejsze centrum pielgrzymkowe w Polsce, będzie więc idealną scenerią dla niezwykle uroczystego koncertu świątecznego, na który zapraszamy w Wigilię. W wykonaniu grupy Golec uOrkiestra, której będzie towarzyszyć Chór Fundacji Golców, usłyszymy: "W żłobie leży", "Wśród nocnej ciszy", "Oj, Malućki Malućki", "Gdy się Chrystus rodzi", "Tryumfy Króla Niebieskiego", "Cicha noc", "Przybieżeli do Betlejem", "Dzisiaj w Betlejem" i m.in. "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Program prowadzi Krzysztof Ibisz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×