Jazda z Andrzejem Bachledą

Jazda z Andrzejem Bachledą, Polska 2017

Program dla miłośników śniegu i dużej prędkości. Widzowie będą uczyć się narciarstwa od Andrzeja Bachledy-Curusia III - trzykrotnego mistrza Polski i olimpijczyka z Nagano oraz Salt Lake City.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Reżyseria: Bachleda Andrzej

Jazda z Andrzejem Bachledą w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Bachleda Andrzej Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program dla miłośników białego puchu i oszałamiającej prędkości. Widzowie będą uczyć się narciarstwa od Andrzeja Bachledy-Curusia III - trzykrotnego mistrza Polski i olimpijczyka z Nagano oraz Salt Lake City. Bachleda wyjaśni, w jaki sposób wybrać odpowiedni sprzęt, jak przygotować się na sezon narciarski, jak dbać o swoje bezpieczeństwo na stoku oraz jakie techniki jazdy stosować w zależności od pogody i stanu pokrywy śnieżnej. A wszystko to w cudownej scenerii Alp.

Prawdziwa gratka dla miłośników białego puchu i oszałamiającej prędkości. Uczyć się narciarstwa od Andrzeja Bachledy-Curusia III - trzykrotnego mistrza Polski i olimpijczyka z Nagano oraz Salt Lake City, to marzenie każdego narciarza. Polsat Play je spełni. „Jazda z Andrzejem Bachledą” to program instruktażowy. Bachleda wyjaśni, w jaki sposób wybrać odpowiedni sprzęt, jak przygotować się na sezon narciarski, jak dbać o swoje bezpieczeństwo na stoku oraz jakie techniki jazdy stosować w zależności od pogody i stanu pokrywy śnieżnej. A wszystko to w cudownej scenerii Alp. Po wyczerpującej jeździe Andrzej relaksuje się grą na gitarze, bo nie wszyscy wiedzą, że Andrzej Bachleda-Curuś III jest godnym kontynuatorem rodzinnych tradycji. Po ojcu Andrzeju „Ałusiu” Bachledzie-Curuś II odziedziczył ogromny talent narciarski, a dziadku Andrzeju Bachledzie-Curuś, śpiewaku operowym talent muzyczny.

Komentarze

Skomentuj
  • Emeryt (gość)

    Jesteście jak PIS. sprawdzacie przez moderatorów i zamieszczacie komentarze tylko wygodne. Emeryt

    13.02.2017 22:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×