Jedynka, gwiazdy i Ty

Polska 2009

Koncert, podczas którego TVP 1 zaprezentuje jesienną ramówkę. Każdy program muzycznie zapowiedzą aktorzy występujący w serialach oraz prezenterzy TVP 1.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Rozrywka

Jedynka, gwiazdy i Ty w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert, podczas którego TVP 1 zaprezentuje jesienną ramówkę. Każdy program muzycznie zapowiedzą aktorzy występujący w serialach oraz prezenterzy TVP 1. Będą to zarówno tytuły dobrze już znane widzom i kontynuowane w nowej ramówce, jak też pozycje, które po raz pierwszy pojawią się w TVP 1 we wrześniu. W koncercie wezmą udział znani aktorzy - gwiazdy programowych hitów Jedynki oraz znane osobowości tej anteny.

Koncert, podczas którego TVP 1 zaprezentuje swoją jesienną ramówkę. Każdy program muzycznie zapowiedzą aktorzy występujący w Jedynkowych serialach oraz prezenterzy Jedynki prowadzący poszczególne pozycje antenowe. Będą to zarówno tytuły dobrze już znane widzom i kontynuowane w nowej ramówce, jak też pozycje premierowe, które po raz pierwszy pojawią się w TVP 1 we wrześniu. W koncercie wezmą udział znani aktorzy - gwiazdy programowych hitów Jedynki oraz ulubione osobowości tej anteny.

Komentarze

Skomentuj
  • KK (gość)

    Żenujące "widowisko"...

    30.08.2009 21:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×