Jestem z Polski

program , Polska "Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. "Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego, Polska 2019

Program oparty jest na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią własny punkt widzenia i nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc.

 • Gatunek: Turystyka

Jestem z Polski w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W tym Ola, która pochodzi z Kozienic. Zanim na stałe przeprowadziła się do Meksyku, mieszkała na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie organizowała imprezy kulturoznawcze. Obecnie mieszka w San Cristobal de las Casas w Meksyku. Bohaterka oprowadzi widzów po zakamarkach, których darmo szukać w przewodnikach dla turystów. Ola zdradzi także, co wspólnego w Meksyku ma Bóg z jaguarem i w co wierzą Indianie ze stanu Chiapas.

"Jestem z Polski" - to zdanie słychać w wielu zakątkach świata. Stąd pomysł na nowy autorski cykl Travel Channel. Program wyróżni się świeżą formułą, opartą na podróżniczych videoblogach Polaków, którzy zamieszkali poza granicami kraju. Bohaterowie przedstawią swój osobisty punkt widzenia, zabiorą widzów w ulubione miejsca oraz zdradzą, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Serię cechuję ogromny autentyzm oraz nietuzinkowe podejście do poznawania innych miejsc i kultur. Zobaczymy świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii, Brazylii i innych, egzotycznych zakątkach Świata. Odwiedzimy między innymi polską modelkę w Tokio, autorkę przewodnika po Nowym Jorku i córkę Wiktora Zborowskiego - Hanię, mieszkającą w brazylijskiej Fortalezie. W czwartym odcinku poznacie "najszczęśliwszego człowieka na Ziemi". Ola pochodzi z Kozienic. Zanim na stałe przeprowadziła się do Meksyku, mieszkała na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie organizowała imprezy kulturoznawcze. Z wykształcenia jest filologiem polskim, z zamiłowania podróżniczką. I to właśnie ciekowość ludzi i różnych kultur zaprowadziła Olę do miejsca, w którym mieszka już od 7 lat. Ola mówi o nim tak: "łatwo tu przyjechać, ale trudno stąd wyjechać". Witajcie San Cristobal de las Casas w Meksyku. Nasza bohaterka oprowadzi Was po zakamarkach, których darmo szukać w przewodnikach dla turystów. Bo czy na przykład któryś z nich wspomina o aptece, gdzie bez recepty można kupić eliksir "na plotkujące sąsiadki" lub "na faceta", który po zażyciu napoju staje się pokornym barankiem dla swojej wybranki? Ola zdradzi Wam także, co wspólnego w Meksyku ma Bóg z jaguarem i w co wierzą Indianie ze stanu Chiapas. Zobaczcie świat oczami Oli - dziennikarki, blogerki, autorki książki "Dzieci szóstego słońca". Poznajcie San Cristobal de las Casas, o którym Ola mówi że, "jeśli przestałoby istnieć, to połowa jej serca zostałaby wyrwana i wyrzucona na śmietnik".

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Też chciałbym wiedzieć kto i jaki kraj będzie w danym odcinku. 🤔

  10.02.2019 19:48
 • adest (gość)

  kiepski opis nie wiadomo czego dotyczy odcinek

  16.01.2019 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×