#JesteśmyDlaDzieci

Pisankowanie, Polska 2023

Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. W prezentowanych reportażach widzowie poznają ich wzruszające historie i walkę o lepsze życie.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Magazyn
 • Reżyseria: Grzegorz Siedlecki
 • Prowadzący: Bartosz Kwiatek

#JesteśmyDlaDzieci w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Bartosz Kwiatek

Twórcy

 • Grzegorz Siedlecki Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterami programu są dzieci zmagające się z różnymi schorzeniami, a także ich rodzice i opiekunowie. Codzienność to różne wyzwania, ciężka rehabilitacja i efekty, na które często trzeba długo czekać. W prezentowanych reportażach widzowie poznają wzruszające historie i walkę o lepsze życie, te "małe-wielkie" zwycięstwa. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.

JesteśmyDlaDzieci" prezentuje w formie reportażów historie dzieci, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami, wadami wrodzonymi i innymi poważnymi przypadkami. Widzowie zobaczą, jak oni oraz ich rodzice czy opiekunowie, każdego dnia pokonują trudne wyzwania. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi, ekspertami medycznymi, którzy przekażą widzom najważniejsze informacje związane z przypadkami prezentowanymi w reportażach. "#JesteśmyDlaDzieci" powstaje pod patronatem Fundacji Polsat. W audycji zobaczymy również dokonania jakie w ostatnim czasie udało się zrealizować przy jej wsparciu m.in. remonty oddziałów szpitalnych, zbiórki funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu oraz pomoc związaną z leczeniem i rehabilitacją chorych dzieci. Program prowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.

Komentarze

Skomentuj
 • adam (gość)

  super sprawa

  12.12.2019 15:35
 • adam (gość)

  dobry projekt potrzebny rodzicom i dzieciom

  26.10.2019 09:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×