Jubileuszowe nabożeństwo metodystów na Mazurach

Polska 2015

Uroczyste nabożeństwo o charakterze dziękczynnym z okazji jubileuszu 70-lecia obecności metodystów na Mazurach. Kończy ono 94. Doroczną Konferencję Kościoła ewangelicko-metodystycznego w Polsce.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Relacja

Jubileuszowe nabożeństwo metodystów na Mazurach w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 03.07.2015 12:50

    TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Uroczyste nabożeństwo o charakterze dziękczynnym z okazji jubileuszu 70-lecia obecności metodystów na Mazurach. Kończy ono 94. Doroczną Konferencję Kościoła ewangelicko-metodystycznego w Polsce. W nabożeństwie biorą udział delegaci parafii metodystycznych z całej Polski oraz metodystyczny zbór ostródzki. Uczestniczy w nim też zwierzchnik Kościoła ewangelicko-metodystycznego w RP ks. sup. Andrzej Malicki.

Uroczyste nabożeństwo o charakterze dziękczynnym z okazji jubileuszu 70 - lecia obecności metodystów na Mazurach. Jest to też nabożeństwo kończące 94. Doroczną Konferencję Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w Polsce. W nabożeństwie biorą udział delegaci parafii metodystycznych z całej Polski oraz metodystyczny zbór ostródzki. W nabożeństwie uczestniczy zwierzchnik Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w RP, ks. sup. Andrzej Malicki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×