Julio Torres: Moje ulubione kształty

My Favorite Shapes by Julio Torres, USA 2019

Julio Torres występuje w Elsewhere na Brooklynie, gdzie dzieli się z publicznością spostrzeżeniami na temat ulubionych kształtów. Wszystko służy jako punkt wyjścia do opowieści, anegdot i żartów.

 • Czas trwania: 54 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Dave McCary

Julio Torres: Moje ulubione kształty w telewizji

ZwińRozwiń
 • Wtorek 30.06.2020 05:00 Odcinek 1 (Sezon 1)

  HBO3

 • Czwartek 30.01.2020 05:00 Odcinek 1 (Sezon 1)

  HBO3

Multimedia

Obsada

 • Julio Torres

Twórcy

 • Dave McCary Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Julio Torres występuje w Elsewhere na Brooklynie, gdzie dzieli się z publicznością spostrzeżeniami na temat ulubionych kształtów. Opowiada o kwadracie zrobionym z pleksiglasu, trójkącie, owalu, który chciałby być okręgiem oraz samoświadomym kaktusie. Mówi również o czekoladce Ferrero Rocher, na którą jest zły, ponieważ zostawiła spódniczkę w domu. Wszystko to służy oczywiście jako punkt wyjścia do fantastycznych opowieści, anegdot i żartów.

Znany z serialu HBO Los Espooky i programu Saturday Night Live Julio Torres występuje w Elsewhere na Brooklynie, gdzie dzieli się z publicznością spostrzeżeniami na temat swoich ulubionych kształtów. Opowiada o kwadracie zrobionym z pleksiglasu, trójkącie, owalu, który chciałby być okręgiem oraz samoświadomym kaktusie. Mówi również o czekoladce Ferrero Rocher, na którą jest zły, ponieważ... zostawiła swoją spódniczkę w domu. Wszystko to służy oczywiście jako punkt wyjścia do fantastycznych opowieści, anegdot i żartów.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×