Kabaret Ani Mru Mru - urodzinowy strzał w dychę

Kabaret Ani Mru Mru - urodzinowy strzał w dychę, Polska 2008

W 2009 roku kabaret Ani Mru Mru obchodził 10-lecie istnienia. Odbywające się przez cały rok jubileuszowe imprezy zainaugurował kabareton w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

  • Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaret Ani Mru Mru - urodzinowy strzał w dychę w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Marcin Wójcik Autor
  • Marcin Wójcik Scenariusz
  • Marek Wierzchowski Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2009 roku kabaret Ani Mru Mru obchodził 10-lecie istnienia. Z tej okazji cały rok był Rokiem Ani Mru Mru. W Polsce i poza granicami kraju odbywały się obchody okrągłej rocznicy - koncerty, spotkania z fanami, specjalna trasa, okazjonalne wydawnictwa. Kabareton w Teatrze Dramatycznym w Warszawie zainaugurował jubileuszowe imprezy. Formacja zadbała o to, by uroczystości były pretekstem do dobrej zabawy.

Kabaret Ani Mru Mru to najbardziej znany polski kabaret kilku ostatnich lat. Ich popularność dawno przekroczyła granice środowiska kabaretowego, cieszą się sławą i rozgłosem podobnie jak największe gwiazdy show biznesu. W 2009 roku obchodzą 10 - lecie istnienia. Z tej okazji cały rok będzie Rokiem Ani Mru Mru. W Polsce i poza jej granicami będą odbywać się uroczyste obchody tych okrągłych urodzin: koncerty, spotkania z fanami, specjalna trasa, okazjonalne wydawnictwa itd. Program 2 TVP został wyłącznym partnerem AMM w sprawie rejestracji i emisji wszystkich telewizyjnych wydarzeń związanych z rokiem AMM. Te całoroczne obchody zainaugurował wielki kabareton w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Artyści byli jak najdalsi od tego, żeby była to forma benefisu - koncert ten stał się wyłącznie pretekstem do dobrej zabawy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×